Home Altcoin Analist: Çok yakında altcoinler atağa kalkacak ve BTC’yi geride bırakacak!

Analist: Çok yakında altcoinler atağa kalkacak ve BTC’yi geride bırakacak!

Analist: Çok yakında altcoinler atağa kalkacak ve BTC’yi geride bırakacak!
0
koinmedya_brave

Bir kripto analistine göre altcoinler atağa kalkacak, hem de çok yakında…2019 yılı kripto paralara 2018 kışını unutturuyor. BTC önümüzdeki günlerde yeni zirvelere kanat çırpacak gibi görünüyor.Peki ya altcoinler?

Altcoinler atağa kalkacak hem de bir kaç gün içinde!

Kripto analisti Galaxy yine dikkat çekici öngörülerde bulunuyor. Galaxy’e göre çok büyük bir altcoin rallisi bizi bekliyor, hem de bir kaç gün içinde. BTC şansını kaçırıyorum diyenler kendini altcoin pumpına hazırlasın diyor Galaxy. Özellikle de BTC 11,000 doları geçince büyük bir FOMO ‘ya şahit olacağız.

BTC’nin piyasa hakimiyeti altcoinlerin kendilerini göstermelerine engel oldu şu ana kadar. Tüm piyasanıın dikkati BTC’de olduğu için altcoinler biraz geride kaldı ve gerçek değerlerini alamadılar.

Şu ana kadar ETH altcoinler içinde en çok gelişme gösteren altcoin oldu.  Diğer altcoinlerin çoğu elde ettikleri kazanımları çok da sürdüremediler.

Diğer bazı analistlere göre de altcoin sezonunun eli kulağında, her an start verebilir. Popüler analist The Crypto Dog bir kaç gün içinde altcoinlerin kendi yaralarını iyileştirip atağa kalkacağını iddia ediyor, hemde BTC’yi geride bırakacak şekilde. Bu öngörünün tersine başka bir analist ise BTC hakimiyetinin gelecek hafta başında% 87’yi vuracağını iddia ediyor.

BTC hakimiyeti şu anda % 59 ve analist Josh Rager BTC’nin % 60’ı geçmesinin altcoinlere ciddi zarar vereceğini söylüyor. Eğer The Crypto Dog’un öngörüsü doğru çıkarsa altcoin sahipleri  kazançlı çıkacak. Eğer BTC hakimiyeti % 87 ye ulaşırsa tam tersi altcoin büyümesi daha da azalacak. Sağlam temeli olmayan altcoinlerin piyasaya veda ettiğini göreceğiz.

Bu durumda kesin olan tek şey ise bir altcoin sezonu başlamak üzere, her ne kadar uzun mu sürer kısa mı kestiremesek de, bu altcoin rallisi BTC’nin performansını çok geride bırakabilecek kapasitede.

Ayrıca bakınız: 2019’un ilk yarısında en iyi performans gösteren top 10 altcoin listesi

Ethereum ATH değerinden %83 aşağıda – Altcoin sezonu ne zaman?

0
0
0