Home Bitcoin Kripto uzmanı: Büyük Bitcoin boğa koşusu henüz başlamadı bile!

Kripto uzmanı: Büyük Bitcoin boğa koşusu henüz başlamadı bile!

Kripto uzmanı: Büyük Bitcoin boğa koşusu henüz başlamadı bile!
0
koinmedya_brave

Kendisi yazılım mühendisi ve Bitcoin fanatiği Vijay Boyabati BTC’nin aslında daha ralliye başlamadığını, asıl ralli başlayınca tüm piyasanın şoka gireceğini iddia ediyor. Boyabati’ye göre Büyük Bitcoin boğa koşusu daha başlamadı!


 

Büyük Bitcoin boğa koşusu geliyor!

Önceki piyasalara bakarak bu sonuca varan  kripto uzmanı iddiasından oldukça emin. Gerçek rallinin ilk aşamasının çok yavaş gerçekleştiğini söylüyor Boyabati. Olumlu bir havanın olduğu bir piyasada fiyatın parabolik ilerlediğini ve herkesi şok edecek bir fiyatla karşılaşacağımızı iddia ediyor. Bitcoin  tüm zamanların en yüksek fiyatı rekorunu kırmaya doğru gidiyor mu?

Ayrıca bakınız: Tom Lee’den yeni BTC fiyat tahmini: 40 bin dolara az kaldı!

Boyabati kısa süre önce Twitter’da yaptığı paylaşımda, BTC’nin daha önce geçirdiği aşamaların, önümüzde neler olabileceği konusunda bize yol gösterici olduğunu söylüyor.

https://twitter.com/real_vijay/status/1141599541554294784

Boyapati paylaşımında rallilerin genelde çok yavaş başladığını belirtiyor. Bunun da nedeninin Bitcoini, piyasaya giriş seviyesinden daha az değerde elden çıkaran zayıflar olduğunu belirtiyor. Piyasadaki döngünün ilk aşamasında, piyasaya yüksek fiyattan giren ve son çare olarak piyasadan çıkmak için o fiyatı bekleyenler oluyor. Bunların yanında ise ilk yüksek seviyede nakit elde etmek isteyen balinalar yer alıyor.

Ayrıca bakınız: Winklevoss: Bitcoin 10 bin doları bulursa ardından 15 bin dolar an meselesi!

Fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırsa, pozisyonlarını küçük bir kar, zarar veya hatta verdiğini sadece almak  isteyen az sayıda insan olduğunu söyleyen uzmanımız, sözlerine şöyle devam ediyor:
“[Boğa piyasasında] kötü haberlerin artık bir önemi yok. Her dip noktasında mutlaka #Bitcoin’e uygun giriş noktaları arayan istekli alıcıların var”

Yalnız, çoğu insan için Bitcoin’in hala aşağılarda olduğunu hatırlatalım. Bir zamanlar 20.000 dolar olan bir varlık şu anda 9.700 dolarda. Bu elbette aşağılarda bir seviye. Bırakın 20 bin dolar giriş seviyesini, bu insanlar yaşanmakta olan, kurumlar ve meraklı yatırımcılar tarafından gerçekleşen biriktirme olayını göz önüne almalılar. Bir de 20.000 doların üzerinde oluşacak bir kaynak eksikliğinin yanı sıra, 2017 çılgınlığıyla kıyaslanabilir bir medya ilgisi de söz konusu. Bu şekilde bir ilgi ve yaşanan gelişmeler, artan projeler, kurumlar ve daha çok insanın ilgisi ve kullanımın artması vs. gibi pek çok etken sonucu fiyat hiç tahmin etmediğiniz bir seviyeye çıkabilecek.

Boyabati sözlerinin sonunda:

“Fiyat tahmini yapanlardan çok azı doğru tahminde bulunuyor ve bana göre BTC fiyatının gittiği son nokta herkesi şok edecek. Şu anda yaşanan BTC’nin jeopolitik öneminden kaynaklanıyor, asıl önemi ortaya çıktığı zaman onu kimse durduramayacak”

Ayrıca bakınız: Bitcoin tarihi analizlerine göre BTC yılsonu 62,000 doları görebilir

 

0
0
0