Home Altcoin Analiz: NEO kısa sürede % 264 yükselebilir

Analiz: NEO kısa sürede % 264 yükselebilir

Analiz: NEO kısa sürede % 264 yükselebilir

0
“sportsbet”

Ethereum ve Litecoin gibi market kapasitesi büyük çoğu altcoin geçtiğimiz haftalarda artış kaydetti. Bu kripto paralar ciddi oranda artış kaydederken, diğerleri özellikle NEO beklenen performansı gösteremedi. Ancak yeni teknik verilere bakılırsa NEO kısa sürede inanılmaz artış yaşabilir.


NEO kısa sürede çok güzel karlar bırakabilir

Çin’in Ethereum’u olarak da tanınan NEO rakiplerin gerisinde kaldı. Daha önceki yazılarımızda özellikle akıllı sözleşmeler konusunda NEO’nun rakiplerinin çok üzerinde olduğunu belirtmiştik. Her ne kadar Ethereum tabanlı proje ezici şekilde piyasaya hakim olsa da, bazı teknik açmazları yüzünden geliştirilmeye NEO gibi elverişli değildir.

bkz:NEO yeni blockchainine taşınıyor -NEO sahiplerinin yapması gerekenler neler?

Market kapasitesi olarak rakiplerinin baya gerisinde kalan NEO’da işler değişmek üzere. 13 Haziranda Trading Room takma adlı twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu analize göre, para birimi 3 sebepten dolayı %264 yükselebilir. İşte twitter kullanıcısının ortaya sürdüğü 3 sebep:

  • NEO/BTC paritesi amuda kalkmak üzere
  • NEO/USD paritesi ile ilgili beklentiler %112 ile %264 arasında
  • NEO’nun teknik durumu şu an tam da orta ve uzun vadeli yatırım arayan yatırımcılara göre

-Orta ve uzun vadede yatırım fikri- NEO, öne çıkan kriptolar arasında en yavaş hareket edeni. NEO/BTC paritesi yakında büyük bir harekete hazırlanıyor. NEO/USD paritesi önümüzdeki aylarda %112-264 arası geri dönüş bırakabilir.

13 Haziran’da atılan bu twittle beraber aynı zamanda teknik verileri daha detaylı anlatan bir grafik de yayınlandı. Trading Room’a göre, NEO haftalık grafikte yükselen bir kanal içerisinde yol alıyor. Grafik, aynı zamanda NEO’nun destek çizgisinden yukarıya doğru hareket ettiğini ve satın alım için son derece uygun olduğunu gözler önüne sürüyor.

bkz:İlk Chrome kripto cüzdan eklentisi NEO tokenden geldi

Eğer NEO kanalın üst direnç çizgisini aşarsa, muhtemel 3 hedef fiyatı $27.355, $32.255 ve $44.66 olabilir. Haberin hazırlandığı an itibariyle para birimi $13.86 işlem görüyor. Teknik verilere bakınca NEO inanılmaz ölçüde boğa görünümünde.

bkz:NEO token Apple Pay ve Samsung Pay sistemlerinde kullanılabilecek

Büyük çerçeveden grafiğe bakarsak, asıl yükseliş piyasanın üzerindeki düşüş baskının bitmesinden itibaren gelebilir. yazının hazırlandığı saat itibariyle para birimi %1.13 artış yaşıyor. Daha da önemlisi, alçalan üçgen oluşumundan çıkış yapması fiyatı 20.50 dolara kadar taşıyabilir.

bkz:OKEx Bitcoin SV QTUM, Dash ve NEO’yu marjin işlemlerine açtı

Eğer NEO bu hedef fiyata ulaşabilirse, bir taşla iki kuş vurmuş olacak. Hem yatay direnç seviyeninin geçtiği 20 dolar seviyesini aşmış olacak hem de fiyatı alçalan kanalın dışına taşımış olacak. Eğer bu gerçekleşirse, asıl koparma bu süreçten sonra gelir.

bkz:NEO’dan farklı bir konsept: Sanal ilişki uygulaması

kaynak

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0