Home Altcoin Şimdi Ripple XRP yatırım zamanı mı?

Şimdi Ripple XRP yatırım zamanı mı?

Şimdi Ripple XRP yatırım zamanı mı?

0
“sportsbet”

Şu an Ripple XRP yatırım zamanı mı? Konu market kapasitesi açısından ilk 10 kripto olduğunda, ön cephede koşanlardan sadece birkaçı Ripple kadar kötü performans gösterdi.


Ayı marketin en kötü rakamlarından itibaren Bitcoin ve Ethereum yaklaşık %300, Litecoin ise %600 artış gördü. Ancak Ripple, yatırımcılarına %45 gibi yavan bir artış şundu.

Kripto marketteki diğer kriptolara nispeten düşük performans göstermesine rağmen, analistler Ripple grafiklerinin çoğu altcoine, özellikle de yüksek kapasitelilere göre yükselme eğiliminde olduğu sonucuna varıyor. Analistler XRP fiyat grafikleri üzerinde “yükseliş flaması” gözlemliyorlar ve XRP’yi 10$ hedefine çıkarabilecek masif parabolik hareket bekliyorlar.

Bitcoin düzeltme yapmayı reddediyor – Hedef 14 bin dolar!

XRP/USD: Tüm yüksek kapasiteli kriptolara göre en boğacı görünüm

Kripto market ayıları öldü. Küllerinden yeni bir boğa marketinin doğuşunun ilk işaretleri yayılıyor. Bitcoin 10,000$’a yaklaşıyor. Ve tüm altcoin market major yükseliş beklentisiyle geri sayıyor.

Dünyanın her yerinden kripto analistleri haftalardır boğa görünümlü Bitcoin ve bunun yanında Ethereum, Litecoin gibi altcoin grafikleri paylaşıyor. Ki bu iki altcoinin gelecek haftalarda Bitcoin’e göre daha iyi performans göstermesi bekleniyor. Ethereum’un momentumu artıyor ve Litecoin halving öncesi heyecanıyla yükseliyor.

Ripple, Güney Kore merkezli Coinone Borsası ile anlaştı

Ripple XRP yatırım zamanı geldi mi?

Diğer taraftan Ripple kısa süre öncesine kadar markette dalga konusu oldu. Şimdi XRP’ye bakış değişiyor. Analistler boğa görünümü en yüksek grafiklere sahip olduğunu söylüyor.

Kripto analistleri XRP’yi yeni zirvelere doğru ateşleyebilecek “dev boğa flaması”nın oluşumunu yakından izliyorlar.

Adından da anlaşılacağı gibi “boğa flaması” yükseliş devamını gösteren bir desen. Mevcut desen, güçlü bir sıçramanın gerçekleştiği uzun dönemli horizontal destek çizgisine bir kez daha düştükten sonra oluştu. Tüccarlar flamanın oyuna girmesinin biraz zaman alacağı görüşündeler. Fakat bu olduğunda XRP 50 cent direnç hattını yeniden test edebilir.

50 cent hattının yukarıya doğru kırılması durumunda ise XRP uzun dönem hedefi olan 10$’ı 2019 sonuna kadar yakalayabilir.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0