Home Kripto para Haber Borsa Haber Güney Koreli kripto borsası Coinone Ripple ağına katıldı

Güney Koreli kripto borsası Coinone Ripple ağına katıldı

Güney Koreli kripto borsası Coinone Ripple ağına katıldı

0
“sportsbet”

Kripto borsası Coinone Ripple ağına katıldı. Güney Koreli kripto para borsası Coinone, Asya’nın en büyük dört borsasından biri olarak kabule diliyor.


Kripto borsası Coinone Ripple ağına katıldı

AMBcrypto’nun haberine göre, Güney Koreli kripto borsası, Ripple’ın xCurrent çözümünü faaliyetlerinde uygulayarak, bankalar arası hizmetler yürütecektir.

İlgili: Crypterium dünyanın ilk Bitcoin kartını tanıtıyor

Coinone CEO’su Shin Won-hee, Kore medyasına, San Francisco merkezli blockchain ödeme devi Ripple ile işbirliği hakkında konuştu. Coinone ve SBI Ripple Asia arasındaki işbirliğiyle, borsalarının blockchain teknolojisi kullanarak bir dizi finansal servisten faydalanmayı ümit ettiğini belirtti.

Güney Kore medyasından K Banker, Coinone Transfer’in 3,000 yeni abonesi için blockchain havale serisi olayları organize edeceğini, bununla da SBI Ripple Asia ile olan anlaşmasını ve havale programını kutlayacağını duyurdu.

Yakın zamanda Ripple’ın ortağı MoneyNet International ve PXP Financial, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliği’nde sınır ötesi ödeme hizmetleri sunmak için işbirliği anlaşması imzalamıştı.

İlgili: Ripple için kötü haber: Visa sınır ötesi ödemeler piyasasına giriyor

Ripple ile ilgili başka bir haberde ise XRP’nin bir sonraki boğa koşusunda 100x artarak 28 doları görebileceği tahmini dile getiriliyordu.

Tabii eğer Ripple benzer işbirliği anlaşmaları imzalamaya ve ağını genişletmeye devam ederse, bu tahmin pekâlâ gerçekleşir olarak görünüyor.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0