Home Bitcoin Coinbase Custody hesabındaki sermaye 1.3 milyar dolara yükseldi!

Coinbase Custody hesabındaki sermaye 1.3 milyar dolara yükseldi!

Coinbase Custody hesabındaki sermaye 1.3 milyar dolara yükseldi!

0
“sportsbet”

Coinbase, Custody hesabındaki sermayenin 1,3 milyar doları bulduğunu ve sözkonusu bu miktarın, yakında 2 milyar dolara ulaşacağını açıkladı. Peki kim bu paranın sahipleri?

Coinbase Custody hesabındaki varlıkların değeri 1.3 milyar dolar!

Coinbase Custody, saklama hizmetindeki varlıklar (AUC)’ın değerinin 1,3 milyar dolara yükseldiğini açıkladı. Ayrıca şirket, 13 Haziran’da Twitter üzerinden Coinbase Custody hesabındaki sermayenin yakında 2 milyar dolara ulaşacağını açıkladı.

bknz: Bitcoin kritik direnci kırdı – 10 bin dolar yürüyüşü başlamış olabilir mi?

Ayrıca geçtiğimiz hafta Coinbase Custody’e ait resmi Twitter hesabından , şirketin CEO’su Sam McIngvale ve onun bilgi işlem sorumlusu Philip Martin’in İngiltere’ye gittiği bildirildi. Bu ziyaretin amacının ise “kurumsal kriptoekonomiyi bir dizi potansiyel müşteri ve halihazırdaki müşterilerle müzakere etmek” olduğu bildirildi.

Şirket temsilcileri toplantıda, pek çok kişinin kripto para sektöründe kurumsallara yönelik bir hizmet alanı olmadığına düşündüğünü ancak bunun doğru olmadığını ve Coinbase Custody’nin bu alanda hizmet sunduğunu belirtti. Ayrıca şirket temsilcileri, şirketin teminatlı, regülasyon onaylı ve güvenli bir saklama çözümü sunduğunu belirtti.

“Coinbase Custody hesabındaki sermaye 1.3 milyar dolara ulaştı ve yakında 2 milyar dolar seviyesine ulaşmasını bekliyoruz. Tabi bu miktarda sabit kalmak gibi bir niyetimiz yok. […] Coinbase Saklama Hizmetleri 90’ın üzerinde müşteriye sahip ve bunların yaklaşık % 40’ı ABD dışında. ”

Son olarak, şirket, kripto para birimleri bir varlık sınıfı olarak olgunlaştığında Londra gibi finans merkezlerinin kripto inovasyonunun merkezi haline geleceğini iddia ediyor.

Mayıs ayının ortalarında Consensus esnasında gerçekleştirilen bir etkinlikte, Coinbase CEO’su Brian Armstrong Coinbase Custody hesabındaki sermaye miktarının 1 milyar doları bulduğunu açıklamıştı.

bknz: Tom Lee: Bitcoin FOMO etkisiyle 2 yada 4 kat yükselebilir

Twitter’ın Türk fenomenlerinden Selcoin de konuyla ilgili paylaşımında, Coinbase Custody Dijital Varlık Saklama Hizmetindeki müşterilerin paralarının şuan 1.3 milyar $ seviyesine ulaştığına yer verirken, bu paranın sahiplerinin kripto para sektörüne devasa yatırımlar yapan kurumsal yatırımcılar olduğunu ifade ediyor.

https://twitter.com/Selcoin/status/1139979598601576449

Ayrıca bknz:

Amazon’a Ethereum ödeme hizmetini getirmek için çalışmalara başlandı

Ripple ağı RippleNet’e 14 yeni banka ve finansal kurum daha katıldı

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0