Home Altcoin Eylül’den itibaren ABD’liler çoğu altcoine yatırım yapamayacak

Eylül’den itibaren ABD’liler çoğu altcoine yatırım yapamayacak

Eylül’den itibaren ABD’liler çoğu altcoine yatırım yapamayacak
0
koinmedya_brave

Eylül’den itibaren ABD’liler çoğu altcoine yatırım yapamayacak! CryptoPotato’nun 14 Haziran tarihli haberine göre, önde gelen kripto borsası Binance, Eylül ayından itibaren ABD’li kripto yatırımcıları için işlem yapma seçeneklerini kaldıracak.

Aşağıdaki rapor, Binance ABD’den çekildikten sonra Amerikalı yatırımcılar için hangi kripto borsaların aktif kalacağını gösteriyor.

ilgili:Binance ABD’li yatırımcılarına kapılarını kapattı: BNB fiyatlarından düşüş var

Listede bahsi geçen bu borsalar Coinbase, Bittrex, Poloniex, Kraken, HuobiUS ve eToro.

Eylül’den itibaren ABD’liler çoğu altcoine yatırım yapamayacak. Listede ayrıca ABD’de işlem görmeyecek olan borsalara ek olarak Binance sonrası sadece tek bir borsada bulunacak olan bir grup token de belirtiliyor. Beyaz sütunla belirtilen bu tokenler arasında ARK, BTTi IOTA, PIVX ve ZIL’de bulunuyor.

Bununla birlikte, XRP, DASH, XLM, ETC,ZRX ve ZEN gibi veteran kripto paralar Binance’in ayrılması sonrası küçük farklılıklarla devam edecek gibi. Bunda da 4 ve daha fazla önceden bahsi geçmiş borsalarda listelenmiş olmaları etken faktör.

Kısa süre önce Cointelegraph’ın haberine göre; Binance ABD’den çekilme kararı alması, ABD özelinde fiat-kripto değişimi bildirisinden hemen sonra, 14 Haziran’da kullanım koşullarını güncelledi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), yeni yapılanmanın uzun dönemde faydalı olacağını belirterek son değişikliklere dikkat çekti:

“Bazı kısa dönem sıkıntıları, uzun dönem kazanımları için gereklidir. Her kısa dönem sıkıntılarını uzun dönem kazanımlarına çevirmek için her zaman sıkı çalışıyoruz.”

kaynak

0
0
0