Home Bitcoin ABD kaynaklı kripto regülasyonu korkusu: Bittrex birçok altcoin’i listeden çıkarıyor

ABD kaynaklı kripto regülasyonu korkusu: Bittrex birçok altcoin’i listeden çıkarıyor

ABD kaynaklı kripto regülasyonu korkusu: Bittrex birçok altcoin’i listeden çıkarıyor

0
“sportsbet”

ABD kaynaklı kripto regülasyonu korkusu, kripto para borsalarının önemli adımlar atmasına yol açıyor. Binance’den sonra Bittrex’den de önemli haberler var.


ABD kaynaklı kripto regülasyonu korkusu

Kripto para borsaları son günlerde ABD piyasalarına yönelik tutum ve politikalarında önemli değişikliklere gidiyorlar. En son Binance Borsasının ABD’lilere yönelik işlemlerini 90 gün içerisinde durduracağını öğrenmiştik. Haberin ayrıntıları için Binance ABD’li yatırımcılarına kapılarını kapattı: BNB fiyatlarından düşüş var, başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz. Binance, Binance USA’yı açıyor.

Şimdi ise diğer bir kripto para borsası Bittrex’den önemli bir açıklama geldi. Bittrex, ABD’li kullanıcıları için bazı kripto paraları listeden çıkardığını duyurdu. Bu kripto paralarının ABD gibi önemli bir pazarı kaybedecek olması fiyatlarının üzerinde olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Bittrex, geçtiğimiz hafta QTUM, STORM, GO ve ENG gibi kriptoları liste dışı bırakmıştı. Bu hafta liste dışı bırakılan kripto listesi genişletildi. Bu kripto paralar içerisinde Civic (CVC), OmiseGo (OMG) ve Sirin Labs’in SRN’si var.

Poloniex ise Ardor (ARDR), Bytecoin (BCN), Decred (DCR), Gamecredits (GAME), Neo Gas, Lisk (LSK), NXT, OMNI ve Augur’un REP’ini liste dışı bıraktı.

ABD merkezli regülasyon korkusu kripto para borsalarını şimdiden aktif bir tutum sergilemesine yol açıyor. ABD’li otoritelerin atacağı sürpriz bir adım bazı kripto paralarının kaderini etkileyecektir.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

İtalya hükümeti politikaları Bitcoin fiyatlarını uçurabilir

XRP ödemeleri ve kullanımı boğa trendine girdi

Ethereum boğalarının hedefi 300 dolar

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0