Home Altcoin 2019’da Stellar, Cardano ve BitTorrent iyi kazandırabilir

2019’da Stellar, Cardano ve BitTorrent iyi kazandırabilir

2019’da Stellar, Cardano ve BitTorrent iyi kazandırabilir

0
“sportsbet”

2019 yılın ilk yarısını sonlandırırken toplam kripto para piyasaları %50’nin üzerinde değer kazandı. İkinci yarıda Stellar, Cardano ve BitTorrent iyi kazandırabilir.


Stellar, Cardano ve BitTorrent

2019 yılının ilk yarısını bitirirken ilk yarıdaki göstergelerden hareketle ikinci yarının da iyi geçeceği yönünde yorum yapabiliriz. Toplam kripto para piyasasının ilk 6 aylık performansını aşağıdaki grafikte görüyoruz.

Toplam kripto para kapitilizasyonu 125 milyar dolardan 271 milyar dolar seviyesine kadar yükseldi.

Crypro Daily’den Andrian Barkley’e göre şu altcoin’ler 2019’un ikinci yarısında iyi kazandırabilir: Stellar (XLM), Cardano (ADA) ve BitTorrent (BTT). Barkley, bu üç kripto paraya dikkat edin diyor.

Stellar (XLM)

Stellar’daki beklentinin çok yüksek olmasına rağmen Stellar henüz beklenen  çıkışı gösteremedi. XLM, 2019’un ilk dönemlerinde11-12 cent civarında işlem görüyordu. Şimdi ise fiyatını bir tık yukarı arttırarak 12-13 cent civarında işlem görüyor.  Barkley, XLM fiyatlarının yukarı doğru hareket edebilecek çok alanının olduğunu ileri sürüyor. Aşağıdaki grafikte Stellar’ın 2019 yılı boyunca fiyatındaki günlük değişimi (yeşil grafik) görüyoruz.

Cardano (ADA)

Ethereum’un eski kurucularından Charles Hoskinson tarafından geliştirilen Cardano, Ethereum’dan daha hızlı ve güvenli bir blockchain platformuna sahip. ADA, 2019’un ilk günlerinde 4-5 cent arasında işlem görüyordu. Yazının kaleme alındığı saatte ise 9 cent’ten işlem görmektedir. Aşağıdaki grafikte ADA’nin fiyat değişimini (yeşil grafik) görüyoruz.

BitTorrent (BTT)

Tron’un sahip olduğu BitTorrent (BTT), Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürüldü. Tron ile aynı altyapıya sahip olan kripto para, CoinMarketCap’te çok kısa sürese 33’üncü sıraya kadar yükseldi. Yazının kaleme alındığı saatte BTT, 0.001269 dolardan işlem görmektedir. Aşağıdaki grafikte BTT’nin fiyat değişimini (yeşil grafik) görüyoruz.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

XRP ödemeleri ve kullanımı boğa trendine girdi

Ethereum boğalarının hedefi 300 dolar

Telegram’ın Gram’ı Facebook’un GlobalCoin’ine rakip oluyor

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0