Home Bitcoin BMW ve Opel Romanya bayisi Bitcoin kabul etmeye başladı
“sportsbet”

BMW ve Opel Romanya bayisi Bitcoin kabul etmeye başladı

BMW ve Opel Romanya bayisi Bitcoin kabul etmeye başladı

0
“sportsbet”

BMW ve Opel Romanya bayisi Bitcoin kabul etme kararı aldı. Buna göre Avrupa’nın en büyük araç bayilerinden biri, müşterilerine ürün ve hizmetler için Bitcoin ile ödeme seçeneği sunuyor.


BMW ve Opel Romanya bayisi Bitcoin

Avrupa’nın en büyük araç bayilerinden The West Oradea Group, ödeme yöntemi olarak Bitcoin kabul etmeye başladı. Bayi, özellikle BMW ve Opel marka araçların satışı ile uğraşıyor. The West Oradea Group, bu durumu yerel basında yer alan bir basın bildirisi ile duyurdu.

Ödemelerde Bitcoin kabul edebilmek için The West Oradea Group, yerel ödeme kuruluşu Netopia ile işbirliğine gitti. Ödemeler, Netopia’nın mobil ödeme uygulaması Mobilepay üzerinden yapılabilecek.

bittrt_koinmedya

İlgili: Rosneft CEO’su: Kripto paralar gelecekte petrol ticaretinde kullanılabilir

West Oradea Group yöneticisi Szekely Adam, şirketlerinin 2015’ten bu yana kripto paraların farkında olduğunu ve şimdiye kadarki gelişmelerini izlediğini söyledi. Szekely Adam, şimdi de müşterilerine ürün ve hizmetler karşılığında, kripto piyasasının lider para birimi Bitcoin ile ödeme seçeneğini sunmak kararı aldıklarını belirtti.

Adam, “2015’te Bitcoin ve Blockchain hakkında bilgimiz oldu. Bu yeni ekosistemin yarattığı sadelik ve güvene hayran kalıştım.” dedi.

İlgili: Ripple için kötü haber: Visa sınır ötesi ödemeler piyasasına giriyor

West Oradea Group yöneticisi ayrıca ödeme yöntemleri arasında Bitcoin’i eklemelerinin müşterilerine ödeme sürecini kolaylaştırmak için daha geniş seçenek yelpazesi sunduğunu vurguladı. Ona göre Bitcoin geleneksel ödeme yöntemlerinden çok daha kolaydır. Szekely Adam, iş yaptıkları ülke olan Romanya’da Bitcoin’in daha da popüler olmaya başladığını vurgulayarak, bununla da müşterilerinin ilgisi çekmeye çalıştıklarını belirtti.

West Oradea Group yöneticisi Szekely Adam şöyle konuştu: “Romanya’daki kripto topluluğunun son yıllarda önemli ölçüde arttığını biliyorum. Her geçen gün çok daha fazla insan Bitcoin hakkında konuşuyor. Bu da ilginin arttığının işaretidir. Bu açıdan müşteri taleplerini karşılamak için ödemelerde Bitcoin seçeneğini ekledir.”

İlgili: Facebook yöneticisi kripto para projesi Libra’nın detaylarını paylaştı

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0