Home Bitcoin Bitcoin 8400 doları geçti – Güçlü bir haftalık kapanış için yol alıyor
“sportsbet”

Bitcoin 8400 doları geçti – Güçlü bir haftalık kapanış için yol alıyor

Bitcoin 8400 doları geçti – Güçlü bir haftalık kapanış için yol alıyor

0
“sportsbet”

Bitcoin 8400 doları geçti. Güçlü bir haftalık kapanış için yol alıyor. BTC bu koşusunu 10 bin dolarla taçlandırabilir mi? Hepsi ve daha fazlası yazımızda.


Bitcoin 8400 doları geçti – Sırada 10 bin dolar mı var?

 

Bitcoin, 8000 dolar bariyerinin kırılmasının ardından ilerleyişini sürdürüyor. Güne 8100 dolar bandından başlayan BTC, an itibariyle 8415 dolardan el değiştiriyor. Dün yaptığımız haberde BTC’nin 10 bin dolara doğru yürüyüşe her an başlayabileceğini belirtmiştik. Öyle görünüyor ki bu yolculuk başladı.

İlgili haber: Bitcoin bu hafta 10 bin doları test edebilir mi?

bittrt_koinmedya

Market kapitalizasyonunda 150 milyar doları zorlayan Bitcoin için, gelen bu yükseliş dalgasıyla beraber pek çok analiz yapıldı. Twitter fenomeni Galaxy, Bitcoin’deki bu yükselişin BTC gülümsemesine dönüştüğünü ve yükselişin devam edeceğini vurguladı.

‘Bitcoin’in parabolik yükseliş trendinin kırıldığını söyleyenler nerede? Lol, parti daha yeni başlıyor.”

Ancak her analist Galaxy kadar endişesiz değil. Başarılı analizleriyle dikkatleri üzerin çeken Josh Roger, BTC’yi, 8560 dolarda güçlü bir direnç noktası beklediği yönünde takipçilerini uyarıyor.

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1139521182070452224

”Benim için en geçerli senaryo BTC’nin grafikte görülen 8560 dolardaki tepe noktasına dokunduktan sonra bir miktar düzeltme ile 7900 dolara geri dönmesi şeklinde olandır. Devamında ise yeni bir yükseliş dalgasıyla karşı karşıya kalacağız.”

Sonuç olarak BTC 8400 dolar bandında çok zaman kaybetmeyip güçlü bir şekilde ilerleyişini sürdürürse Josh Roger’ı terste bırakıp, bizlere hareketli bir hafta sonu yaşatabilir.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0