Home Altcoin John McAfee kripto ticaret platformu Magic yayında

John McAfee kripto ticaret platformu Magic yayında

John McAfee kripto ticaret platformu Magic yayında
0
koinmedya_brave

John McAfee kripto ticaret platformu Magic, siber güvenlik uzmanı ve eksantrik kripto hayranı John McAfee tarafından ticaret platformu olarak yayına girdi.

John McAfee kripto ticaret platformu Magic!

Magic” olarak adlandırılan site, kullanıcılara “tek bir panel üzerinden otomatik ve manuel olarak birden fazla borsada kripto para ticareti yapma” imkânı sağladığını duyurarak kullanıcıları çekmeye çalışıyor.

ilgili:John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun gerçek kimliğini bu hafta açıklayacağını söyledi

Borsa, kullanıcıların kripto varlıklarının 8 farklı borsa platformunda bulunmasıyla gözetimden uzak görünüyor. Herhangi bir işlem gerçekleştiğinde fonlar bu hesaplardan işlemi tamamlamak üzere transfer ediliyor. Bunu yapabilmek için kullanıcılar diğer borsalardaki uygulamalara girmeleri gerekiyor.

John McAfee kripto ticaret platformu Magic‘te 2 farklı portal sunuluyor; birisi normal ticari işlemler için, diğeri ise üst seviye kullanıcılar için “gölge ticaret” şeklinde.

Bir diğer özellik ise aynı anda satın alma ve satış emiri verme imkânı sağlayan “ayarla ve unut (set and forget)” seçeneği. Kullanıcılar ayrıca kendi faydaların olacak şekilde oto-ticaret te yapabiliyorlar. Borsayı kimin kullanabileceğine dair yasal kısıtlamalar da yok.

Güvenlik konusunda Magic’in FAQ (sıkça sorulan sorular) kısmında sitenin üst seviye Amazon Web Servisi tarafından hosting hizmeti aldığı, beraberinde DDoS koruma kalkanı bulunduğu da belirtiliyor.

Site de ayrıca “Aylarca süren yoğun testler ve denetleme süreçleri sonrasında bu platformu hizmete sunuyoruz” şeklinde not düşülmüş.

Magic, lanse edilmeden önce bir DDoS saldırısına uğramış görünüyor. Önceki bir tweetinde McAfee şöyle söylüyor:

McAfeeMagic.com hala saldırı altında. Yeni IP adresi Texas’tan. Saldırılar arttıkça biz de o derecede arayı kapatıyoruz. Amazon AWS sunucuları saldırıyı belirliyor ve kısa sürede sonlanacak.”

Bu tavsiyeyi önermediğimizi belirtmeliyiz.

McAfee Freedom neden eklenmedi?

Daha 10 gün önce McAfee, “McAfee Freedom Koin” isminde kripto parayı lanse edeceğini bildirmişti.

ilgili:Sonunda John McAfee de kendi kripto parasını tanıttı: Freedom Coin

Kafa karıştırıcı şekilde aynı zamanda şunları da söyledi:

“McAfee Freedom Koin halihazırdaki borsa problemlerine çözüm olarak dizayn edildi. Ne bir topluluğa ne de herhangi bir dış kuruluşun değer veya davranışlarına bağlı. Koinin değeri her zaman sıfır olarak kalacak”

Bununla birlikte token yeni borsanın işlem sürecine dahil edilmiş görünmüyor, en azından şimdilik. Magic sitesi, Arbitraj olarak adlandırılan bir projeye bağlı olarak ERC-20 tokenin kullanılacağını söylüyor.

kaynak

0
0
0