Home Altcoin Ethereum’un Bitcoin’le yarışı-ETH tarihi çıkışının eşiğinde mi?

Ethereum’un Bitcoin’le yarışı-ETH tarihi çıkışının eşiğinde mi?

Ethereum’un Bitcoin’le yarışı-ETH tarihi çıkışının eşiğinde mi?

0
“sportsbet”

Ethereum’un Bitcoin’le yarışı devam ediyor. Ethereum Bitcoin’e karşı tarihi bir kırılmanın eşiğinde olabilir. Fiyatı bir süre önce 50-günlük EMA’nın üzerine tırmandı ve şimdi de ETH/BTC ayı marketinin başlangıcından beri kırmak için mücadele verdiği en kritik direnç çizgisine yaklaştı.


Eğer bu direnç hattı kırılırsa altcoin yanlılarının altcoin sezonunun başladığına inanmaları için güçlü bir nedeni olacak. Buna inanmak cazip olsa da ETH/BTC’nin günlük ve haftalık grafiklerde aşırı alım göstermesi göz önüne alınmalıdır. Eğer üçgenin dibine düşerse yeni bir yıllık dip oluşturmak üzere aşağı yönlü kırılma gerçekleşebilir.

Bitcoin yeniden 8500 doları test etme yoluna girdi

Ethereum’un Bitcoin’le yarışı umut vaadediyor

ETH/BTC günlük grafiği ETH’nin zaten ciddi bir düzeltme geçirdiğini gösteriyor. Ama eğer bu grafiği daha yakından incelersek, yılın başından bu yana çoğunlukla yatay hareket görürüz. Fiyat bu sıkı aralığı henüz yukarı ya da aşağı yönde kırabilmiş değil. ETH/BTC’nin şimdi bir karar vermesi gerekecek. Yukarı yönde kırılması yeni bir boğa koşusuna götürebilecekken, aşağı yönde kırılması O’na yeni bir dip getirebilir. BTC’nin yukarı gitmesi için yeterli alanın varlığı göz önüne alınırsa ETH/BTC’nin direnç hattını kıracağını bekleyebiliriz.

Coinbase Debit Kartın Avrupa’da Piyasaya Sürülmesi Bitcoin’i 10.000 Dolara Taşıyabilir mi?

ETH/USD günlük grafiğinde de tıpkı ETH/BTC grafiğindeki gibi fiyatın direnç hattını kırıp geçmek için mücadele verdiğini görebiliriz. Ancak ETH/USD, ETH/BTC ile karşılaştırıldığında bu direnç hattını kırmaktan oldukça uzak. Kırılma ETH’ye sonraki boğa koşusu için cephane sağlayacaktır. Fiyat zaten birkaç hafta önce günlük grafikte golden cross oluşturmuştu. Ve şimdi ETH/USD’nin 50-günlük EMA’da destek bulduğu bu durumdan faydalanabilir.

Ethereum, kısa dönemde görülebilecek yükseliş ya da düşüşten bağımsız olarak düşünüldüğünde, henüz gerçek dibini bulmadı. Bu arada, pek çok altcoin projesi sonrak düşme trendi başlamadan önce, yeni yükseliş dalgasından faydalanmak için kolları sıvamış durumda. Sonraki düşüş trendi altcoin market için acımasız olacak ve yararsız pek çok ICO coin marketten silinecektir.

 

 

 

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0