Home Altcoin Bitcoin konsolide oladursun, Litecoin yükselişine devam ediyor
“sportsbet”

Bitcoin konsolide oladursun, Litecoin yükselişine devam ediyor

Bitcoin konsolide oladursun, Litecoin yükselişine devam ediyor

0
“sportsbet”

Bitcoin konsolide olmaya devam ederken, Litecoin ve diğer birkaç altcoinde yükseliş hareketleri devam ediyor. Dün bu saatlerde 125 dolar olan LTC, an itibariyle 140 dolar civarından el değiştiriyor.


Bitcoin konsolide olmaya devam ederken LTC’de halving coşkusu sürüyor

 

Bitcoin kripto para piyasalarının kalbidir. Nasıl bir vücut kalpsiz yaşayamaz ise, piyasalarda Bitcoin’in pump etkisi olmadan gerçek bir boğa koşusuna çıkamaz. Ancak bazı özel durumları bu genellemenin dışında bırakabiliriz. Aynı Litecoin’de olduğu gibi.

Litecoin Halving etkinliğine 2 aydan az bir süre kala, LTC’de saflar iyice sıklaşıyor. Dün 125 dolardan el değiştiren LTC an itibariyle 140 dolar sınırına ulaşmış durumda.

bittrt_koinmedya

5 Ay önce yaptığımız LTC haberi: Yaklaşan LTC halving’in LTC fiyatlarını arttırması bekleniyor

Halving olayları çok özel durumlardır. LTC halving olayını ele alacak olursak, bu etkinliğin LTC fiyatlarına 2019’un başından beri yön verdiğini söyleyebiliriz. Yıl başında 30 dolar olan Litecoin fiyatı, şimdi ise 140 dolar sınırına ulaşarak yatırımcısına 6 ayda yaklaşık olarak %350 kazanç sağlamış durumda.

Bitcoin konsolide

Hatırlarsanız Litecoin’in koşuya başladığı sırlarda ona yoldaş bir başka kripto para olan Ethereum vardı. Ancak Etherum’un gazı erken bitti ve %200 kazanç sağladıktan sonra LTC’ye ayak uyduramadı. Bu da halving olayının etkisi olsa gerek.

Bitcoin konsolide

Yaptığımız piyasa incelemelerinde LTC’den hala kar yapmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. LTC’nin 174 dolar sınırına kadar FOMO yaşamayacağını düşünüyoruz.

İlgili haber: Kripto para ticaretinde FOMO duygusu

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0