Home Altcoin Binance Borsasında yaklaşık yarım milyon adet Bitcoin hareketi yaşandı
“sportsbet”

Binance Borsasında yaklaşık yarım milyon adet Bitcoin hareketi yaşandı

Binance Borsasında yaklaşık yarım milyon adet Bitcoin hareketi yaşandı

0
“sportsbet”

Bugün Binance Borsasındaki bir hesaba gönderildiği iddia edilen yaklaşık yarım milyon adet Bitcoin hareketi söz konusu. Haberin ayrıntıları aşağıda verilmektedir.


Yaklaşık yarım milyon adet Bitcoin hareketi

7 tanesi 58 binlik bloklar halinde toplamda 496,261 adet Bitcoin hareketi yaşandı. Transfer edilen Bitcoin miktarı piyasadaki Bitcoin miktarının %2.8’ine denk geliyor.

Bitcoin hareketi haberi Rptr45 isimli twitter kullanıcısının tweet’ine dayandırılmaktadır. Tweet’i aşağıda görüyoruz.

 

bittrt_koinmedya

407,357 adet Bitcoin, 58 bin küsür bloklar halinde toplam 7 işlemle gerçekleşti. Kalan kısım ise daha düşük miktarda transfer edildi. Transfer edilen adres 1NDyJtNT…. ile başlıyor. Bu adres Binance Borsasına ait bir adres olarak biliniyor. Aşağıdaki tabloda transfer edilen Bitcoin miktarlarını görüyoruz.

Bitcoin yatırımcıları ise yüklü miktarda Bitcoin işlemlerinden haklı olarak tedirgin oluyor. Çünkü yüklü alım yada satımlar piyasada ciddi manipülasyonlara neden oluyor. Yaklaşık 1 hafta önce, 6 Haziran 2019,  Coinbase Borsasında 25 bin adet Bitcoin satım işlemi Bitcoin fiyatlarında 600 dolarlık bir erimeye yol açmıştı. Haberin ayrıntıları için Bitcoin’de bariz spekülasyon: Gizli bir hesap, çok kısa sürede binlerce Bitcoin satıp tekrardan aldı, başlıklı haberimize tıklayabilirsiniz.

Bugünkü Bitcoin miktarı ise yaklaşık yarım milyon adet. Bu konuda Binance Borsası CEO’su CZ bir açıklama yapması gerekiyor.

Yazının kaleme alındığı saatte Bitcoin 7984 dolardan işlem görüyor. Bu durumda transfer edilen Bitcoin’in parasal değeri yaklaşık 3.97 milyar dolar yapıyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Visa ve Western Union işbirliği Ripple’ı zora sokar mı?

Ripple’ın CEO’su Garlinghouse İsviçre Merkez Bankası Konferansında bankerleri etkiledi

Ülkeler arasındaki güvensizlik Bitcoin için bir lütuf olabilir mi?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0