Home Altcoin Ripple’ın CEO’su Garlinghouse İsviçre Merkez Bankası Konferansında bankerleri etkiledi
“sportsbet”

Ripple’ın CEO’su Garlinghouse İsviçre Merkez Bankası Konferansında bankerleri etkiledi

Ripple’ın CEO’su Garlinghouse İsviçre Merkez Bankası Konferansında bankerleri etkiledi

0
“sportsbet”

Ripple’ın CEO’su Garlinghouse İsviçre Merkez Bankası tarafından düzenlene konferansta İsviçreli finans yöneticilerine Ripple’ın ürünlerini anlatma imkanı buldu.


Ripple’ın CEO’su Garlinghouse

Ripple’ın İsviçre’ye özel ilgisi var ve İsviçre pazarını kendisine hedef pazar olarak seçmiş. Bu amaçla Ripple, İsviçreli yatırımcılara XRP ve Ripple ürünlerini satmak için yakın zamanda bir ofis açtı. Konu ile ilgili Ripple kurumsallara XRP satmak için İsviçre’de ofis açtı, başlıklı haberimize tıklayabilirsiniz.

İsviçre bankaları ve finansal kuruluşları ise kripto paralar ve blockchain teknolojisi ile yakında ilgilenmektedir. Blockchain teknolojisinin İsviçre bankacılık sistemine önemli katkılarının olacağını düşünülmektedir. Bu amaçla İsviçreli yetkililer fizibilite çalışmaları yapmaktadır. En son İsviçre merkezli think tank kuruluşu, kripto paralar ile ilgili rapor hazırlamıştı. Konunun ayrıntıları için lütfen İsviçreli think tank kuruluşu, İsviçre yönetimine ulusal kripto para birimi öneriyor, başlıklı haberimize tıklayınız.

Yakın zamanda düzenlene İsviçre Merkez Bankası konferansında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse söz aldı.  Garlinghouse, İsviçreli finans ve bankacılık yöneticilerine blockchain teknolojisi ve Ripple’in ürünlerinden bahsetme imkanı buldu. Garlinghouse, blockchain teknolojisi ve Ripple ürünlerinin finansal hizmetlere getirdiği kolaylıklardan ve yeniliklerden bahsetti.

bittrt_koinmedya

Bankacılık sektöründe kullanılan SWIFT ödeme yönteminin sebep olduğu hantallığın ve kaynak israfının blockchain teknolojisi ile aşılacağı vurgulandı.

Konferanstaki katılımcılardan birisi Brad Garlinghouse’un İsviçreli finans yöneticilerini büyülediğini iddia etti.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0