1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Bitcoin Bitcoin fazla yükseldi, 7000 dolar hattına geri dönebilir!

Bitcoin fazla yükseldi, 7000 dolar hattına geri dönebilir!

Bitcoin fazla yükseldi, 7000 dolar hattına geri dönebilir!
0

Bitcoin fazla yükseldi artık bir geri çekilme yaşama zamanı gelmiş olabilir mi? Bazı analistler Bitcoin’in bu tür ani yükselmelerin ardından geri çekilme yaşadığında hem fikirler.Yazımızın hazırlandığı 9 Haziran günü BTC 7,781 dolardan işlem görüyor ve 7000 hattına doğru ilerliyor gibi görünüyor. Ne dersiniz  7,000 doları görecek miyiz?


Bitcoin fazla yükseldi, bir geri dönüş olabilir

Uzmanlar arasında görüş ayrılıkları gündeme gelirken acaba BTC nasıl bir yol izleyecek? Kimisi bu seviyeden geri dönüşü mümkün görmüyor ama bazıları da kaçınılmaz olacağını düşünüyor. TraderX0,  BTC’ nin tarihi boyunca yedi defa 100 günlük üssel hareketli ortalamaya dokunduğunu ve bunun ani ve aşırı yükselmelerin ardından gerçekleştiğini söylüyor. Bu tür bir davranış 2017 yılında da yaşanmıştı. Bitcoinin henüz bu aşamaya bu sefer gelmediğini söylüyor TraderX0

Bitcoinin en son bu anahtar seviyeye geldiği nokta geçtiğimiz Mart ayıydı, yani 5,500 seviyesini geçmeden önce. İşin en önemli noktası ise bu seviyeyi iki buçuk ay içinde geçmediği zaman tarihsel olarak bakınca bir geri dönüş yaşayacak olma ihtmalinin kuvvetli olması.

Bu fikre sahip epeyce uzman var.  Öne çıkanlardan Willy Woo Bitcoinin daha çok geri çekilme yaşayacağını iddia ediyor  ve sonra normal seviyesine döneceğini söylüyor. Bir başka uzman Davet The Wave ise Bitcoin için 2019 yılı sonunda 5,000 doları öngörüyor. Bir diğer ifadeyle galiba her an her duruma hazır olmak gerekiyor. Haziran ayı Bitcoin için çok önemli bir geçit olacağa benziyor, ne dersiniz?

koinmedya_brave
0
0
0
X