Home Altcoin Stellar, XLM’deki son gelişmeler ve fiyat tahmini
koinmedya_brave

Stellar, XLM’deki son gelişmeler ve fiyat tahmini

Stellar, XLM’deki son gelişmeler ve fiyat tahmini

0
“sportsbet”

Stellar, XLM’deki son gelişmelerin etkisi ile XLM yıl sonuna kadar önemki fiyat artışları yalayabilir. ZYCrypto’dan Lydia Frempong, 40 cent ve ötesindeki bir fiyat seviyesini Stellar için olası görüyor.


Stellar, XLM’deki son gelişmeler

Stellar diğer kripto paralarda olduğu gibi 2018 yılının 2’inci yarısında ciddi fiyat düşüşleri yaşamıştı. 2019 yılının başında ise XLM beklediği fiyat artışlarını bulamadı. 7 Şubat tarihinde 0.076 dolar seviyesine gerileyerek 2019 yılının en düşük seviyesini yaşadı. 16 Mayıs tarihinde ise 0.15 dolar seviyesine çıkarak 2019 yılının en yüksek değerine ulaşmış oldu.

Yazının kaleme alındığı saatlerde ise Stellar 0.126 dolardan işlem görrnektedir. Aşağıdaki grafikte 2019 yılında XLM fiyatlarındaki değişimi veriyoruz. Genel itibariyle XLM, Bitcoin karşısında değer kaybediyor.

bittrt_koinmedya

2019 yılında XLM fiyatlarını uzun vadede etkileyecek olumlu gelişmeler yaşanıyor. 2019 yılının önemli gelişmelerinden birisi XLM’in Coinbase’de listelenmesi oldu. IBM ile uluslararası ödemeler endüstrisinde gerçekleştirdikleri yenilik, Latin Amerika ve Uzak Doğu Asya ülkelerinde bazı bankalarda kullanılmaya başladı. XLM’in Trust Wallet ile entegrasyonu tamamlandı. XLM, Deloitte ile anlaşmaya vardı. Wirex’e eklenerek alternatif bir ödeme yöntemi olarak kullanılmaya başladı.

Yukarıda bahse konu olan gelişmeler, Stellar fiyatlarında önemli artışların yaşanmasına neden olabilir. ZYCrypto’idan Lydia Frempong, 40 cent ve ötesindeki bir fiyat seviyesini Stellar için olası görüyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

SEC Başkanı: Bitcoin ETF’lerinin kabul edilmesi için piyasanın regülasyonlara ihtiyacı var

Bitcoin madenciliği Çin’den ABD’ye taşınıyor

Litecoin’de halving heyecanı ve LTC 4’üncü sıraya yükseldi

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0