Home Altcoin 2019 yılı bitmeden rekor kırabilecek 3 kripto para
koinmedya_brave

2019 yılı bitmeden rekor kırabilecek 3 kripto para

2019 yılı bitmeden rekor kırabilecek 3 kripto para

0
“sportsbet”

ZYCrypto’dan Lydia Frempong, rekor kırabilecek 3 kripto para listesini yayınladı. Frempong’a göre rekor kıracak kripto paraları haberimizin içeriğinde paylaşıyoruz.


Rekor kırabilecek 3 kripto para

ZYCrypto’dan Lydia Frempong’a göre 2019 yılı bitmeden tüm zamanların rekorunu kırabilecek üç adet kripto para var.

1- Ethereum Classic (ETC)

Frempong, 2019 yılında gözlerin üzerinde olması gerektiğini düşündüğü kripto paraların başında ETC geliyor. Ethereum Classic, akıllı sözleşmeler geliştirmek için kurulmuş bir platformdur. Ethereum Classic, Ocak 2018’de 45 dolar ile rekor seviyeye ulaşmıştı. Frempong, 2019 yılı bitmeden ETC’nin bu seviyeyi aşacağını düşünüyor. ETC, yazının kaleme alındığı saatlerde 8 dolardan işlem görmektedir. Sıralamada ise 18’incidir.

bittrt_koinmedya

2- Stellar (XLM)

Stellar’da Ripple gibi uluslararası ödemeler endüstrisinde önemli  bir oyuncu haline geliyor. XLM, artık Coinbase’de listelenmeye başladı. Ayrıca Stellar’ın IBM ile beraber geliştirdikleri ödemeler sistemi, ABD’deki bankaların dikkatini çekmeye başladı. Bu konuda IBM, bankacılık devlerini ikna etmeye çalışıyor.

Stellar, Ocak 2018 tarihinde 0.9 doların üstüne çıkarak rekor kırmıştı. Frempong, XLM’in 1.2 dolar seviyesi çıkabileceğine inanıyor. Stellar, yazının kaleme alındığı saatlerde 0.125 dolardan işlem görmektedir ve 10’uncu sıradadır.

3- Tron (TRX)

Justin Sun’ın Tron’u Dapps (blockchain tabanlı uygulamalar) ve para transferi konusuna ciddi yenilikler getirmektedir. Ayrıca Tron verilerin güvenli ve hızlı biçimde transfer edildiği bir ağ hizmeti sunmaktadır.

Justin Sun’ın geçtiğimiz günlerde ünlü yatırımcı Warren Buffett ile gerçekleşecek olan bir yemekli toplantı için 4.5 milyon dolar üzerinde ödemede bulunması, tüm yazılı ve görsel medyanın ilgisini Tron üzerinde topladı. Justin Sun, Tron’un reklamını başarılı biçimde gerçekleştiriyor.

Tron, Ocak 2018 tarihinde 0.27 dolar ile en yüksek değerine ulaşmıştı. Yazının  kaleme alındığı saatlerde 0.033 dolardan işlem görmektedir. Sıralamada ise 11’incidir.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Kripto paraların ardındaki teknoloji blockchain’i Carrefour’da kullanıyor

Ripple kurumsallara XRP satmak için İsviçre’de ofis açtı

SEC Başkanı: Bitcoin ETF’lerinin kabul edilmesi için piyasanın regülasyonlara ihtiyacı var

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0