1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin EOS beklenen duyuru öncesi bugün yüzden 12 yükseldi
koinmedya_brave

EOS beklenen duyuru öncesi bugün yüzden 12 yükseldi

EOS beklenen duyuru öncesi bugün yüzden 12 yükseldi
0
fairspin_koinmedya

EOS beklenen duyuru öncesi yükselişine devam ediyor. Türkiye saati ile gece 01:00 ila 03:00 arasında yapılması beklenen duyuru merakla bekleniyor.


EOS Beklenen Duyuru Öncesi Yükseliyor

Block.One ekibi büyük bir açıklama yapacaklarını bildirdi ve koca camia gözünü dikmiş EOS cenahından gelecek haberleri bekliyor. Dün CNBC’nin kripto yorumcusu Ran NeuNer de topa girdi ve konu hakkındaki görüşlerini bildirdi.

 

NeuNer’e göre duyurulacak olan gelişme Twitter muadili bir sosyal medya platformu. Ancak bu sosyal medya blockchain teknolojisi üzerine inşa edilecek. Platform katılımcıları paylaşımlarından ve görüntüledikleri reklamlardan ilave gelir elde edecekler.

Haberler henüz netlik kazanmadı. Ancak sızdırılan bilgilerin doğru çıkma olasılığı da yüksek. Geçtiğimiz hafta yayınladığımız ve olası seçenekleri bir arada değerlendiren haberimizde bu olasılığın yüksek olduğunu beyan etmiştik:

Kripto topluluğu yapılacak duyuruyu şimdiden ödüllendirmeye başladı. Son 1 haftadır sağlıklı bir yükseliş trendinde ilerleyen EOS fiyatı 6,35 dolardan 8,55 dolara kadar yükseldi.  Yazı yayına hazırlanırken 8,38 dolardan işlem görüyordu. Bu ise bir haftada %35 fiyat artışı demek.

Peki duyuru geldikten sonra ne olacak?

Bu konuda iyimser olanlar yok değil. Yükselişin duyuruya kadar olmayacağı, ondan sonra da devam edeceği belirtiliyor.

 

Ancak “beklentiyi al, haberi sat” dinamiğinin gerçekleşmesi de olası. Haber beklentileri karşılayacak ölçüde iyi gelse bile haber daha önce fiyatlanmış olacağı için düşüş beklenebilir. Ayrıca haberin beklentileri karşılamaması karşısında, yani zayıf bir haberle karşılaşma durumunda da düşüş baskısı ağırlık kazanacaktır.

EOS hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0