Home Altcoin Weiss Ratings: “Cardano en karlı blockchain platformlarından biri”
koinmedya_brave

Weiss Ratings: “Cardano en karlı blockchain platformlarından biri”

Weiss Ratings: “Cardano en karlı blockchain platformlarından biri”

0
“sportsbet”

Weiss Ratings: “Cardano en karlı blockchain platformlarından biri”. Peki neden Weiss Ratings Cardano’yu en iyiler arasında gösteriyor?


Weiss Ratings’e göre Cardano en karlı blockchain platformlarından biri

 

Bağımsız derecelendirme kuruluşlarından biri olan Weiss Ratings’ten Cardano ADA’ya tam not. Weis Ratings, 20 Mayıs’ta Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Cardano’yu en iyi kripto para projelerinden biri olarak gösterdi.

bittrt_koinmedya

Weiss Ratings:

Cardano, blockchain sistemindeki en başarılı platformlardan biri olmakla beraber, bunu en az külfet ile yapmayı başaran kripto paralardan biridir.”

Weiss Ratings, kripto para alanında saygın bir konumda olduğu için, Cardano hakkında paylaştığı bu övgüler kripto para camiası tarafından ciddi bir iltifat olarak kabul ediliyor.

Ancak herkes Weiss Ratings ile aynı görüşte değil. Paylaşımın altındaki yorumlara göz atarsanız, çok sayıda kullanıcının Weiss’le aynı fikirde olmadığını göreceksiniz. Yorumlarda çoğunlukla Cardano’nun kağıt üzerinde iyi olabileceği ancak icraat noktasında çok zayıf kaldığından bahsediliyor.

Evet, Charles Hoskinson ve ekibi, çok sağlam bir alt yapıyla çok stabil çalışan bir proje üretmiş olabilirler ancak işin pazarlama tarafında zayıf kaldıkları su götürmez bir gerçek. Bakalım Cardano ilerleyen günlerde sahip olduğu bu potansiyeli elle tutulur bir şeylere dönüştürebilecek mi. Hep beraber göreceğiz.

İlginizi çekebilecek diğer haberler:

Cardano yükselişte – ADA 2020’ye kadar 0.2 doları yakalayabilir mi?

Charles Hoskinson: Cardano kripto dünyasının yeni lideri olabilir

Facebook GlobalCoin’i Coinbase ve Gemimi borsalarında listelemek için kulis yapıyor

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0