1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Kripto para Haber Borsa Haber Yeni arayüz görüntüsü Binance kaldıraçlı işlemler opsiyonunu doğruluyor

Yeni arayüz görüntüsü Binance kaldıraçlı işlemler opsiyonunu doğruluyor

Yeni arayüz görüntüsü Binance kaldıraçlı işlemler opsiyonunu doğruluyor
0

Yeni yayınlanan görsel Binance kaldıraçlı işlemler opsiyonunu doğrulamış oldu. Gece ve gündüz modlarının tanıtıldığı sosyal medya iletisi aslında başka bir amaca, kaldıraçlı işlem ekranının tanıtımına hizmet ediyordu.


Binance Kaldıraçlı İşlemler Opsiyonunu Doğruladı

Binance borsası bu sektördeki en popüler kripto para borsalarından biri. Özellikle 2019 yılında başlattığı Launchpad projeleri ile büyük başarı sağladı. Önceden ICO’lara katılmak için ETH tutmak gerekirken artık BNB tutmanız gerekiyor. Bu da talebi artırdığı için BNB fiyatı tarihin en yüksek seviyelerine tırmandı.

Şimdilerde Binance bir diğer yenilikle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Stok alım satıma ilaveten margin trade yani kaldıraçlı işlemler opsiyonu da platforma dahil oluyor. Gece ve gündüz modlarının nasıl göründüğünü sormak için atılmış havası verilen bir tweet, aslında kaldıraçlı işlemleri tanıtmak için gönderilmiş.

 

Binance CEO’su ChangPeng Zhao ay başlarında gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde kaldıraçlı işlemler üzerine çalıştıklarını beyan etmişti. Anlaşılan o ki gerekli altyapı çalışmaları tamamlanmış ve yeni opsiyonlar kullanıcıya ulaşmaya çok yakın.

Sektörde kaldıraçlı işlemlere izin veren birkaç platform var. Bitfinex ve BitMex bunlar arasında en meşhur olanı. Özellikle BitMex yüksek kaldıraç oranı ile son derece vahşi bir platform olarak ön plana çıkıyor. Bu tür platformlar özellikle teknik analiz konusunda kendine güvenen ve gidişatı öngörebileceğini düşünen yatırımcıların tercih ettiği mekanlar.

Binance ise yüksek oranda deneyimsiz yatırımcının tercih ettiği bir platform. Deneyimsiz kullanıcıların önlerine konacak kaldıraçlı işlemler opsiyonu büyük kayıplara sebep olabilir. Bu yüzden daha yüksek kar beklentisi ile kaldıraçlı işlemlere meyledilmemesi gerektiği konusunda uyarıyoruz.

Binance hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

koinmedya_brave
tags:
0
0
0
X