Home Altcoin Ripple ödemeleri tüm zamanların zirvesine yaklaştı
koinmedya_brave

Ripple ödemeleri tüm zamanların zirvesine yaklaştı

Ripple ödemeleri tüm zamanların zirvesine yaklaştı

0
“sportsbet”

Ripple ödemeleri tüm zamanların zirvesine yaklaşmış durumda. Kripto para piyasası her alanda Aralık 2017’deki şiddetli yükselişe ait emareler gösteriyor. Ripple ödemeleri de Aralık 2017’deki değerlerine yaklaşmış durumda.


Ripple Ödemeleri Tüm Zamanların Zirvesine Yaklaştı

Ripple’ın yayınlamış olduğu grafiğe göre XRP ödemeleri yükselişte ve 2017 zirve değerine son derece yaklaşmış durumda. Bu veriler aynı zamanda bağımsız denetçiler tarafından da onaylanmış durumda.

bittrt_koinmedya

 

“Son dakika: XRP ödemeleri 2017’deki boğa koşusundan bu yana en yüksek değerine ulaştı.”

Bu bulgular bir diğer kripto analisti olan Galgitron tarafından da desteklendi:

“Mikro ödemelerde şiddetli yükseliş var. Havale hacimlerinde ve sayılarındakü yükseliş umut verici. Ancak bir miktar geri çekilme yapacaktır. Eğer hafta sonu da benzer rakamlar tutturulabilirse önümüzdeki dönemler için beklentiyi yükseltmeye başlayabiliriz.”

2018/2019 Ödemeler Durumu

XRP ödemelerinde rekor değer 2017’de elde edilmişti. 29 Aralık 2017’de 118.756 ödeme emri gerçekleştirildi. 22 Mayıs 2019 tarihinde yani 2 gün önce ise bu sayı 104.653 olarak kayıtlara geçti. XRP ödemeleri 2017’deki zirvesinden sonra sürekli azaldı. 21 Eylül’de son bir kez atağa kalkarak 52.375’e ulaşsa da bu yükseliş uzun soluklu olmadı.

2019 yılı dibi ise 23 Mart 2019 tarihinde gerçekleşti. Bu tarihte yalnızca 16.818 XRP ödemesi gerçekleştirildi. Ne var ki Mayıs ayının başlaması ile birlikte ödemelerin de büyük ölçüde artmaya başladığı gözlemlendi.

Artışın ana sebebinin Ripple ekosisteminde artan hareketlilik sebebiyle olduğu düşünülüyor. Örneğin 2018 yılındaki yükseliş sırasında Ripple’ın Xpring çözümü henüz piyasada yoktu bile. Xpring Mayıs 2018’de başlatıldı. Xpring’in ana amacı ise XRP ekosistemine katkı sağlayacak girişimleri fonlama yolu ile desteklemek.

Öte yandan XRP ordusu Skype’a XRP ödemelerini kabul etmesi konusunda yoğun baskı uyguluyor. Yüzmilyonlarca kullanıcısı olan Skype gibi uygulamalar mikro ödemeler konusunda kripto para ödemelerini kabul etmeye başladıklarında kullanım oranları da son derece yükselecek. Hatta RippleNet ağına dahil olan 200’ün üzerindeki banka ve finansal kuruluş aktif olarak XRP kullanmaya başladıklarında Ripple için her şey çok daha farklı olacak.

Ripple hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0