Home Kripto para Haber Blockchain Haber OriginTrail Binance’dan hacklenen 7000 Bitcoin’in peşine düştü
koinmedya_brave

OriginTrail Binance’dan hacklenen 7000 Bitcoin’in peşine düştü

OriginTrail Binance’dan hacklenen 7000 Bitcoin’in peşine düştü

0
“sportsbet”

Her ne kadar son günlerde bahsi edilmese de OriginTrail Binance’dan hacklenen 7000 Bitcoin’in peşine düştü. Şirket bunu Medium gönderisinde duyurdu.


OriginTrail Binance’dan hacklenen 7000 Bitcoin’in peşinde

Blockchain’in yaralarından bir tanesi, gönderi işlemlerinin nerey gittiğini görebilmenizdir. BTC gönderi işlemlerini izlemek çocuk oyuncağı ve bu özellik suçluların izlerini saklamasını imkansız kılıyor.

OriginTrail, küresel blockchain teknolojilerine güvenli veri paylaşmaktadır. OriginTrail’in protokolü veri akışı izlerini kayıt altına almak için kurulmuştur.

bittrt_koinmedya

bkz: Binance hacklendi -7000 BTC çalındı

Şirket, geçtiğimiz günlerde Binance borsasından hacklenen yaklaşık 40 milyon dolar değerindeki BTC’lerin peşine düştüğünü belirtti. Şirketin yazılım mühendisleri Bitcoin Blockchain’den gerekli verileri aldıkları ve onu DS1 izleme programına dahil ettikleirni belirttiler. GS1 global standarts, zincir üzerinde ortak bir dil sağlayarak kimlik belirleme izlerin takibini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

bkz:Binance hacklenmesi sonrası BNB 20 doları muhafaza edebilecek mi?

Ekip  bundan sonra Binance borsasından herhangi bir hack girişimi olduğunda doğrudan otomatikmen devreye girecek bir program da başlattılar.

Bu yazılım izleme seçeneği, hackelerin işini zorlaştıracağı muhakkak. Artık hackerler fonları çalıp kolayca sıvışamayacak. Belki kısa bir zaman içerisinde yakalayı ele vereceklerinden hackerler kripto borsalarından tamamen uzak durabilirler.

kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0