1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Kripto para Haber Borsa Haber Binance borsasında emirlerde sorunlar yaşanıyor

Binance borsasında emirlerde sorunlar yaşanıyor

Binance borsasında emirlerde sorunlar yaşanıyor
0

Geçtiğimiz saatlerde bazı kullanıcılar Binance borsasında emirlerde sorunlar yaşadığını twitter aracılığıyla duyurdu. Sorunlar genel olarak satın alım ve satım emirlerinin girmediği yönündeydi.


Binance borsasında emirlerde sorunlar ortaya çıktı

Bu sorunlar devam ederken Borsanın CEO’su CZ twitter aracılığıyla konudan haberdar olduklarını ve düzeltmeye çalıştıklarını belirtti.

-Bazı kullanıcılar emir girme sorunları yaşıyor, icabına bakıyoruz.

Bu twitinden çok da zaman geçmeden, CZ yeniden bir twit attı ve sorunun çözüldüğünü belirtti. Ancak borsanın güncellemeleri tamamlamasının bir kaç dakika daha alabileceğini belirtti.

CZ’nin twitinden tam 1 saat sonra bile kullanıcılar aynı sorunların hem desktopta hemde uygulamasında devam ettiğini belirtti. Ve hoşnutsuzluklarının dozunu giderek arttırmaya başladılar. İşte onlardan bazıları:

  • Bu kez aynı sorun Binance uygulamasında. Emir tahtasında işlem gerçekleşmiyor ve satış emri giremiyorum. Çünkü, herhangi bakiyem gözükmüyor.

  • Benimde hiç BTC olmadığını gösteriyor… ve satın alım emirlerimi iptal edemiyorum.

  • Binance’taki pozisyonumu satamıyorum, Ne desktop’tan nede uygulamadan yapamadım. İstemeden zarar ediyorum. Zararımı tanzim etmeyi düşünüyor musunuz?

Tam bu noktada bazı kullanıcılar emirlerin iptal edilmesini ve işlemlerin durdurulmasını talep etti. Böylelikle daha fazla zarar etmek istemediklerini belirttiler:

  • Herkes para kaybederken neden işlemleri durdurmuyorsunuz? İşlemleri tersine çevirebilecekseniz (ki şu noktada en mantıklısı) neden twit atıp bizi rahatlatmıyorsunuz?

  • Lütfen bakım moduna girin, aksi takdirde paralarımızın hepsini kaybedebiliriz.

Yazının yazıldığı an itibariyle henüz CZ’den yada Binance borsasından herhangi bir yanıt gelmedi. Ancak üzerinde çalıştıkları için siz bu satırları okurken ünlü Bitcoin borsasında işlerin normale döndüğüne de şahit olabiliriz. Herhangi bir bilgi alırsak KoinMedya olarak size acilen duyuracağımıza emin olabilirsiniz.

koinmedya_brave
0
0
0
X