Home Ethereum Coinbase’de rekor düzeyde Ethereum işlemleri gerçekleşiyor- ETH koşusu mu geliyor?
koinmedya_brave

Coinbase’de rekor düzeyde Ethereum işlemleri gerçekleşiyor- ETH koşusu mu geliyor?

Coinbase’de rekor düzeyde Ethereum işlemleri gerçekleşiyor- ETH koşusu mu geliyor?

0
“sportsbet”

Coinbase’de rekor düzeyde Ethereum işlemleri gerçekleşmeye başladı. Kripto para meraklıları haliyele bunun yaklaşmakta olan bir ETH boğa koşusunun işareti olup olmayacağını sorguluyorlar.


Coinbase’de rekor düzeyde Ethereum işlemleri gerçekleşiyor

Düer çoğu altcoin gibi Ethereum da son boğa koşusunda ani yükseldi. Ethereum son 30 gün içeriisnde 170 dolardan 250 dolara yükseldi. Özellikle piyasanın durulduğu şu günlerde Coinbase’den gelen verilere dikkat edersek, platform’da 2017 boğa koşusundan bu güne en yüksek Ethereum işlemleri gerçekleştiğine tanık oluyoruz.

bkz:Toplam Ethereum miktarının yüzde 30’u 376 balinaya ait!

bittrt_koinmedya

Borsadan gelen veriler son derece olumlu.İşte bu verilere göre, sadece 13 – 19 Mayıs tarihleri arasında ETH/BTC ve ETH/USD paritelerinde yaklaşık 900 milyon dolarlık işlem gerekleşti. Bu veriler ışığında bazı analistçiler, bir sonraki boğa koşusunda Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyor.

Aynı zamanda Binance borsası, 2017’nin sonlarındaki boğa koşusundan beri en büyük emirlerin girildiğini rapor etti ve özellikle büyük tokenlerin patlama yapmasının eşiğinde olduğunu belidirdi. Tom Lee, bir röportaj sırasında, teknik verilerin yaklaşmakta olan boğa koşusuna işaret ettiğini söyledi. Lee’ye göre, bu önümüzdeki bir kaç ay içerisinde gerçekleşecek.

Bitcoin koşusu beklenildiği düzeyde gerçekleşse de gerçekleşmese de bir şey artık çok net: Kripto paralar artık dünyanın ana akım medya sına girmiş durumda. Her gün sayısız defa baktığımız Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları bu teknolojiye dahil olmaya başladı.

bkz:Facebook kripto para platformu Libra Networks için İsviçre’yi tercih etti

Daha dün itibariyele Whatsapp üzerinden sanki mesaj atar gibi kolay kripto para işlemleri başladı. Tüm bunların ışığında şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bitcoin kalıcı, emekliliğiniz için şimdiden en az bir BTC alın.

kaynak

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0