Home Altcoin Pazar ivmesinin ardından ilk 3 fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum ve Ripple
koinmedya_brave

Pazar ivmesinin ardından ilk 3 fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum ve Ripple

Pazar ivmesinin ardından ilk 3 fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum ve Ripple

0
“sportsbet”

Top 3 kripto analizi: Bitcoin, Ethereum ve Ripple hafta içi kaybettiği mevziiyi tekrardan ele geçiriyor. Toplam kripto para piyasalarına sabah saatlerinden beri 20 milyar doların üstünde para girdi.


Top 3analizi: Bitcoin, Ethereum ve Ripple

Pazar günü güzel bir ivme yakalan kripto para piyasalarında hakim renk tekrardan kırmızıdan yeşile döndü. Yazının kaleme alındığı saatlerde (19 Mayıs 2019, saat:13:30) kripto para piyasalarında top 50’deki paraların 48’inde dünkü fiyatlara göre değerlenme söz konusu.

Bitcoin 8076 dolar; Ethereum 258 dolar ve Ripple 0.41 dolardan işlem görmektedir. Toplam kripto para piyasaları değeri ise 252 milyar dolara çıktı. Bugün (Pazar) sabah saat 4’ten buyana kripto para piyasalarına 22 milyar dolardan fazla para girdi. Kripto para piyasalarının güzel yanı da bu işte 7/24 çalışıyor.

FXStreet’ten Yohay Elam’ın analizinden top 3’teki kripto paraların güncel destek ve direnç seviyelerine göz atacağız. Bu konuda aşağıdaki tablo grafik öğretici ve özet bilgi sunmaktadır.

bittrt_koinmedya

Bitcoin için bugün yayınlanan Yükselişin devam edebilmesi için Bitcoin’in aşması gereken kritik eşik, başlıklı yazıda Bitcoin’in 7,600 dolarlık eşik değeri aşarsa, Bitcoin 8,200 dolar seviyesine doğru çıkabileceği belirtilmişti. Bu yazıda Chonis Trading ve Josh Rager analizlerinde haklı çıktılar.

Yohay Elam’ın analizinde ise Bitcoin 7950 dolarlık direnci zaten aşmış gözüküyor. Bitcoin’in karşılaşacağı bir sonraki direnç seviyesi ise 8,300-8,400 aralığında oluşuyor. 7,750 ve 7,500 dolar seviyeleri ise destek seviyesini belirtiyor.

Ethereum ise 262 dolarlık direnç seviyesini aştı aşacak. Bir sonraki süreçte karşılaşacağı direnç seviyesi ise 280 dolar. 242 ve 235 seviyelerinde ise güçlü destek seviyeleri oluşuyor.

Ripple ise bu hafta 40 cent’in üstüne çıkmıştı ve tekrardan kaybettiği mevziiyi kazandı. 42 ve 44 cent seviyelerinde iki önemli direnç oluşmuş durumda. Ripple’ın XRP’si için 37 cent seviyesi ise güçlü destek oluşturuyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Yoksa Bitcoin Boğa sezonu tam başladı derken bitti mi?

Hangi kripto paraya yatırım yapmalıyım ve neye dikkat etmeliyim?

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0