Home Altcoin OKEx Tron vadeli işlemlerini Pazartesi günü başlatıyor
koinmedya_brave

OKEx Tron vadeli işlemlerini Pazartesi günü başlatıyor

OKEx Tron vadeli işlemlerini Pazartesi günü başlatıyor

0
“sportsbet”

OKEx, Tron vadeli işlemlerini Pazartesi günü başlatacağını duyurdu. Tron, her geçen gün daha fazla platform tarafından destekleniyor. Şimdi de işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan OKEx Borsası, platformuna Tron (TRX) vadeli işlemlerini ekleyeceğini açıkladı.

OKEx, Tron vadeli işlemlerini 20 Mayısta başlatacak

Tron (TRX)’i, platformuna ekleyen platform sayısı giderek artıyor, her geçen gün Tron yeni bir gelişmeye imza atıyor. Bu kez de dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri, Tron vadeli işlemlerini başlatacağını duyurdu.

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan OKEx Borsası, platformuna Tron ile ilgili yeni bir ekleme yapıtığını ve 20 Mayıs Pazartesi günü Tron (TRX) vadeli işlemlerini başlatacağını açıkladı.

Borsa bu haberi şöyle duyurdu:

bittrt_koinmedya

“Tron (TRX) vadeli işlem işlemlerinin 20 Mayıs 2019 saat 8:00’den itibaren yapılabileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Duyuruyu heyecanla karşılayan Tron’un CEO’su Justin Sun, vadeli işlemlerin, TRX günlük işlemlerini 10 ila 15 milyon seviyesine getireceğini düşündüğünü söyledi. (bknz: Justin Sun: Büyük bir teknoloji devi yakında Tron’a katılacak)

Aslında Tron ile ilgili tek iyi haber bu değil. Bu haftanın başlarında ayrıca, Topdapp, Tron’a ait DApps’leri desteklemeye başladığını açıkladı. Ayrıca Tron DApps platformu, günlük 100 bin kullanıcıyla Ethereum ve EOS’u geride bıraktı. (bknz: Beğenelim ya da beğenmeyelim Tron dApps savaşını kazanıyor)

Tron, tüm kripto paralarla birlikte yükselişe geçti!

Kripto para piyasasında görülen geri çekilmeler, nihayet bugün sona erdi ve ilk 100 kripto paradan birkaçı hariç piyasanın tamamında önemli ölçüde yükselişler görülüyor. (bknz: Tom Lee’nin 2020 Bitcoin fiyat tahmini: Asıl yükseliş o zaman başlayacak, çünkü…)

Bitcoin, bugünkü yükselişle birlikte yeniden 8000 doların üzerine çıkarken, piyasa sıralamasına göre 11. sırada yer alan TRX, % 9,18 oranında yükseliyor.

Toplamda 1.901.967.000 $ ‘lık bir piyasa değeriyle TRX, yazımız yayına hazırılanırken 0,029 dolar seviyesinde işlem görüyor.

(bknz: Son 1 yılda 10.5 milyon Bitcoin hiç hareket etmedi)

(bknz: İyimser Bitcoin fiyat tahminleri devam ediyor: Önce 12bin, ardından 22bin dolar)

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0