Home Kripto para Haber Borsa Haber İddia: HitBTC battı-müşteriler haftalardır fonlarını çekmeye çalışıyor
koinmedya_brave

İddia: HitBTC battı-müşteriler haftalardır fonlarını çekmeye çalışıyor

İddia: HitBTC battı-müşteriler haftalardır fonlarını çekmeye çalışıyor

0
“sportsbet”

Kripto para piyasası son bir kaç haftadır bir taraftan parabolik bir çıkış sergilerken diğer taraftan sektör ile ilgili bazı kaygı duyuracak gelişmeler meydana geliyor. İddialara göre, popüler Bitcoin borsası HitBTC battı. Bazı müşteriler haftalardır kaynaklarını çekemediğini belirtiyor.


HitBTC battı mı?

HitBTC müşterileri, fonlarını çekmek istediklerinde büyük zorluklarla karşılaşıyorlar. Aslında bu sorun HitBTC borsasında sürekli meydana gelen bir durum. Eğer platformu hiç kullandıysanız çekmek istediğiniz kripto paranın karşısında ‘bakımda’ yazısıyla karşılaşabilirsiniz.

@ProofofResearch attığı twit bilgiselinde, HitBTC’in iflas ettiğini iddia etti. Bir zamanlar bünyesinde 720,000 BTC’nin işlem yaptığı borsada şu günlerde işlem gören toplam BTC sayının 350’ye düştüğü rapor edildi.

bittrt_koinmedya

ProofofResearch vurguladığı gibi, Telegram ve Reddit üzerindeki bazı kullanıcılar haftalardır platformdan fon çekme konusunda büyük güçlüklerle karşılaştıklarını belirtti.

Daha önce milyarder işadamı John McAfee, HitBTC borsasının piyasada en kötü borsa olduğu iddia etmiş, 1 milyona yakın takipçisini HitBTC’yi kullanmama konusunda uyarıda bulunmuştu. Bir kripto projesi olan TokenPay için HitBTC platformunda  listeleme ücreti için 500.000 dolardan fazla para talep ettiğini belirtti. bkz:HitBTC Borsası John McAfee’nin Hedefinde

@LukeDashjr adlı Twitter kullanıcısı, HitBTC borsasının piyasanın en büyük dolandırıcılık vakalarından birine doğru gittiğini ve kullanıcıların fonlarını çaldığını belirtiyor. HitBTC borsasında fon bırakmamanın en doğru seçenek olacağını ve platformu kullanılmaması konusunda dikkat edilmesi gerektiğini ifade ediyor. Mümkün olduğu kadar borsalarda en az fon tutulması gerektiği konusunda da uyarıda bulunuyor.

Borsalar cüzdanınız değildir. Unutmayın borsalar hackerlerin her zaman hedefindedir.

kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0