Home Altcoin Altcoin Haber Bitcoin piyasası tekrar yeşile büründü-işte günün kazanları ve kaybedenleri
koinmedya_brave

Bitcoin piyasası tekrar yeşile büründü-işte günün kazanları ve kaybedenleri

Bitcoin piyasası tekrar yeşile büründü-işte günün kazanları ve kaybedenleri

0
“sportsbet”

Haftasonuna girdiğimiz bu güzel Cumartesi gününde Bitcoin piyasası tekrar yeşile büründüğünü görüyoruz. Hemen hemen tüm kripto paralar yaralarının bir kısmını sardı, ve piyasaya bir canlılık geldi.


Bitcoin piyasası tekrar yeşile bezendi

Kripto piyasası tekrar yükselişe geçti. Bununla birlikte toplam piyasa hacminde topalarlanma geldi. an itibariyle 234 milyar dolar toplam büyüklüğe tekrar ulaştı.

Top 10

bittrt_koinmedya

Bitcoin tekrar yeşile bürünmüş duurmda. Her ne kadar %1.5 artış sağlasa da fiyat 7,500 dolara yaklaşıyor. Coinbase borsasında an itibariyle 7,434 dolar civarında işlem görüyor. Her ne kadar CEX.io borsasında fiyat 7,500 doların üzerinde işlem görse de, Bitstamp, Bitfinex, Gemini ve Bittrex borsasında neredeyse aynı.

bkz:En az 1 adet Bitcoini olan hesap sayısı 700 bini aştı ve diğer veriler

 

İlk 10’a baktığımızda en büyük kazananın %7.7 ile BNB tokenin olduğu görüyoruz. Bu artışla birlikte BNB 26 dolara ulaştı. BNB tokenini %5.4 ile Stellar takip ediyor ve XLM tokeni tekrar 0.13 dolara çıktı. Cardano ise %4.8 artışla 0.08 dolar değeri üzerinden işlem görüyor.

bkz:Yoksa Bitcoin Boğa sezonu tam başladı derken bitti mi?

İlk 10’a ayak uydurmayan tek para biriminin XRP olması Ripple taraftarlarını şaşırtmamış olsa gerek. XRP pozitif görünmediği gibi şu saatler itibariyle %0.13 kayıp yaşıyor.

Top 100

İlk 100’de günün en çampiyonu %34.3 artış ile SOLVE oldu. Onu %31.3 ile BitTorrent takip etti. Uzun zamandır düşüş trendinde olan BTT bu fiyat artışıyla nirlikte 0.001 dolara yükseldi. Holo (HOT) da uzun zamandır düşüş trendine son vererek %20.3 artışla birlikte BTT ile aynı fiyata yükseldi.

bkz:2020 yılına kadar Bitcoin fiyatı 6.000-10.000 dolar arasında kalabilir

İlk 100’de günün kaybedenleri ise, %4 kayıpla DENT oldu. Onu %1.8 kayıpla ile BCN ve XIN takip etti.

Genel olarak piyasanın görüntüsü olumlu, acaba tekrar boğaların işin başına mı geçti? Daha fazlası için KoinMedya’yı takip ediniz.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0