Home Altcoin Bitcoin Cash ve Bitcoin SV fiyat analizi
koinmedya_brave

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV fiyat analizi

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV fiyat analizi

0
“sportsbet”

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV fiyat analizi günlük grafik üzerinden okunabilir. Bitcoin’in son dönemdeki dalgalı hareketleri henüz durulmadı. Bu yüzden altcoinlerin de sakin seyretmesi beklenmemeli.


Bitcoin Cash ve Bitcoin SV Fiyat Görünümü

Yazı yayına hazırlandığı sıralarda Bitcoin Cash 362 dolardan işlem görüyordu. Düne göre %3.68 kar elde eden kripto para sıralamada 4. sırada. Bitcoin SV ise 60 dolardan işlem görüyor.  Yüzde 5.04 ile rakibi Bitcoin Cash’e göre daha iyi bir günlük çıkış yakalayan BCV’nin sıralamadaki yeri 15.

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV fiyat

bittrt_koinmedya

Bitcoin Cash genel itibariyle Bitcoin’i tekrar eden bir görüntü arz ediyor. Aralık 2018’den bu yana kademeli olarak 74 dolardan, 125 dolara; sonrasında 165 ve 230 dolara yükselişine şahitlik ettik. 230 dolarda çok az zaman geçiren BCH birden kendini 300 doların üzerinde buldu. Mayıs 11’den itibaren Bitcoin hakimiyet oranının azalmasıyla birlikte yeniden yükselişe geçen BCH 430 doların üzerine çıkmayı başardı. Devamında gelen düzeltme dalgası sonrası 360 dolara gerilese de şu ana kadarki ilerleyişi gayet sağlıklı.

Göstergeler tarafında ise göze çarpan etmen Bollinger Bantlarının genişlemesi. Volatilitenin de artışı manasına gelen bu genişleme sert fiyat hareketlerini sönümleyici etkiye sahip. Chaikin Money Flow indikatörü yani bir nevi kripto paraya giren yeni sermayeyi gösteren indikatör yükseliyor. Awesome Oscillator ise pozitif bölgede alım işareti veriyor.

Bitcoin SV

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV fiyat

Bitcoin SV grafiği daha kaotik bir günümde. Fiyat 41 dolardan 61 dolara, o seviyeden  91 dolara tırmandı. Sonrasında ise 52 dolara kadar geriledi. 2 gün önceki son yükselişinde 74 dolara kadar tırmansa da o seviyede tutunamadı ve 60 dolar hattına geri indi.

Parabolic SAR indeksi fiyat grafiğinin üzerinde ki bu satış baskısı olduğu manasına gelir. MACD pozitif bölgede olsa da görünüm yükseliş-vari değil. Çünkü histogram daha kısa yeşil çubuklar oluşturmaya başlamış. Genel görünüm negatif.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Bitcoin Cash hakkında daha fazlası için Tıklayın

Bitcoin SV hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0