Home Altcoin Verge XVG yeni ortaklar ile piyasaya tekrar dönüş yapıyor
koinmedya_brave

Verge XVG yeni ortaklar ile piyasaya tekrar dönüş yapıyor

Verge XVG yeni ortaklar ile piyasaya tekrar dönüş yapıyor
0
fairspin_koinmedya

Uzun zamandır sessizliğini koruyan Verge XVG yeni ortaklar ile piyasaya tekrar dönüş yapıyor. Verge, Trust.Zone VPN ile işbirliğine giderek tamamen anonim olma yolunda bir mesafe daha kaydetti.


Verge XVG yeni ortaklar ile geri döndü

Bu haber sonrası XVG coin %15 yükselişe geçti ve 2019’un rekoruna imza attı. Verge coin uzun zamandır sessizliğe bürünmüştü. 2017 yılının başarılı projelerinden biri olan XVG coin’in başına bir kaç kez saldırı meydana geldi. Blockchain’indeki bir gedikten kaynaklanan bu saldırılar, ekibin yama yapıldığını belirtmesine rağmen tekrarlandı. Bir çok yatırımcı Verge’yi terketti. Tüm bunların sonucunda, XVG de ayı piyasasında %95 düşüş yaşayan projelerden biri oldu.

Ayrıntılı bakmak isterseniz:Verge coini bitiren talihsiz serüvenler dizisi

VPN konusunda dünyanın en iyi firmalarından biri olan Trust.Zone ile kurdukları bu işbirliği şüphesiz XVG tokenini mahremiyet alanında bir kat daha güçlendirecektir. 2014’de ‘DarkCoinDark’ ismiyle hayatına başlayan proje, kullanıcıların IP adresini gizleyerek tamamiyle anonimlik sağlamaya odaklanmıştır.

Tor diye adlandırılan bu eşsiz teknoloji yatırımcıların ilgisini çekmiş ve piyasa konumu olarak tekrar güç kazanmasına olanak tanımıştır.

Grafikte görüldüğü üzere haberin hazırlandığı an itibariyle fiyat 120 satoshi değerinde. Yılın büyük bölümünü 600-700 satoshi arasında geçiren XVG 2017’nin sonunda gelen o muhteşem boğa koşusunda adeta aya merdiven dayamıştı. XVG 2000 sotoshi’nin üzerine çıkmış, yatırımcılarını memnun etmişti.

Bu grafiğe göre bir zamanlar 2000 satoshiye çıktan XVG tokenin neredeyse yeniden başladığını görüyorsunuz. XVG coin’in 1 günlük grafiğinde gösterdiğimiz iki zirve arasındaki dip seviyesi, blockchain ağındaki gedikten kaynaklı oluşan güvenlik açığından dolayı yatırımcıların uzaklaşması sonucu oluşmuştu.

bkz: Yeni anlaşmalar Verge coini yeniden ayağa kaldırabilir

O sıralar tekrar projeyi ayağa kaldırmak isteyen XVG ekibi, sansasyonel bir duyuru yapacaklarını belirterek fiyatın bir kez daha büyük oranda artışına sebep oldu. Herkes nefesi tutarak XVG’nin hangi firmayla anlaştığını merak ederken, anlaştığı firmanın online bir porno sitesi çıkması yatırımcılarının beklentilerini karşılayamayarak onları hayal kırıklığına uğratmıştı. Ayrıca o günlerde bu olay piyasada epey mizah konusu olmuştu.

 

koinmedya_brave
0
0
0
X