Home Bitcoin Demokratların adayı Andrew Yang seçilirse Bitcoin fiyatı aya çıkabilir

Demokratların adayı Andrew Yang seçilirse Bitcoin fiyatı aya çıkabilir

Demokratların adayı Andrew Yang seçilirse Bitcoin fiyatı aya çıkabilir

0
“sportsbet”

Demokratların adayı Andrew Yang seçilirse Bitcoin bundan muhtemelen ciddi fayda görebilir. Çünkü arkasında kripto topluluğunun desteği olan bu aday bir kripto yanlısı.


Demokratların adayı Andrew Yang seçilirse Bitcoin fiyatı aya merdiven dayayabilir

2020 başkanlık seçimleri için yarışan ve kısa süre önce bir dijital varlık platformunun açılışını yapan girişimci Andrew Yang bir kripto dostu. Yang, yenilikleri teşvik edeceğini düşündüğü blockchain teknolojisi ve topluluk için daha geniş düzenleyici çerçeveler görmek istediğini belirtti. New York’ta düzenlenen Consensus konferansında konuşan Yang şunları söyledi:

“İnanıyorum ki blockchain geleceğimizin büyük bir parçası olmalıdır. Eğer Beyaz Saray’da olursam kripto topluluğu olarak oldukça eğleneceğiz.”

ETH/USD 280 dolara gider mi?-ETH fiyat tahmini

Yang, açık token tanımı ve vergi kuralları için regülasyon çağrısında bulunduğu yalın bir çerçeve yayınladıktan sonra kripto topluluğunca kucaklandı. Diğer alanlar yanında, düzenleme yetenekleri bulunan kurumların şeffaflığı konusunda destek de sağlayan Yang, konferansta ayrıca şu açıklamaları da yaptı :

“İhtiyacımız olan, yalnızca yol kurallarını belirtmek. Hangi kurumun bireysel para birimleri ile etkileşime gireceğini çözmek zorundayız. Ne zaman bir kripto çıksa hangi çerçevenin uygulanacağına karar vermek zorunda kalmak talihsizlik olur.”

Ayrıca platformunun tüketiciyi koruma boyutunun, mevcut tahvil yasasına gevşek bir şekilde baz olabileceğini de söyledi.

Bitcoin 8300 dolar direncine takıldı

Yang doğrudan her hangi bir kriptoya sahip değil. Ancak söylediğine göre sahip olan en azından bir araca yatırım yaptığını söyledi. Adayın kampanyası kripto bağışlarını kabul ediyor.

Yeni başlayan aday, en çok evrensel temel gelir konusundaki tutumuyla biliniyor. Yani 18 ve üstü vatandaşlar için aylık 1,000 doların garanti edilmesi. Böylece yeni teknolojiler ve otomasyon nedeniyle iş kayıplarının etkisini azaltmak ve diğer bir krizin doğmasına engel olmak amacı güdüyor.

ABD-Çin ticaret savaşları Çinlileri Bitcoin almaya itiyor

Radar altı aday, gittikçe artan sayıda adayların olduğu bir sahada buhar topluyor. Ülke çapında tur atarken son 2 aylık dönemde online takipçilerinin sayısı hızla arttı. Bu girişimi Joe Rogan’ın popüler podcastinin de dahil olduğu sürekli medya görünümleriyle de desteklendi. Kısa süre önce ilk tartışmalara katılmak için Demokratik Ulusal Komite’nin 65,000 bağışçı gerektiren eşiğini geçtiğini duyurdu.

KoinMedya ekibi olarak kendisine şans diliyoruz.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0