Home Altcoin Tron hedef kitlesi 300 milyon daha arttı – Opera tarayıcısı Tron’u cüzdanına ekledi

Tron hedef kitlesi 300 milyon daha arttı – Opera tarayıcısı Tron’u cüzdanına ekledi

Tron hedef kitlesi 300 milyon daha arttı – Opera tarayıcısı Tron’u cüzdanına ekledi

0
“sportsbet”

Tron hedef kitlesi 300 milyon daha arttı. Opera tarayıcısı Tron’u ve TRC kökenli tokenleri kendi cüzdanına ekledi. ETH ve ERC tokenleri zaten tarayıcı tarafından destekleniyor.


Opera tarayıcısı Tron’u ve TRX bazlı tokenleri cüzdanına ekledi

Opera tarafından yapılan açıklamaya göre, platformuna yeni blockchain ekleme kararı şirketin dünya genelinde daha fazla kullanıcıya ulaşmak için Web 3 stratejisi kapsamında gerçekleştirilmiştir. Platform yeni blockchainleri dahil etmeye devam edecektir.

TRX ve TRC bazlı tokenleri destekleyerek, yüz milyonlarca Opera kullanıcıları platform üzerinden TRON oyunlarını oynayabilir ve TRON merkezsiz uygulamalarına ulaşabilir.

Justin Sun, bu gelişmeyi Twitter aracılığı ile duyurdu. Artık 300 milyon kullanıcıya sahip Opera tarayıcısı TRX ve TRC bazlı tokenleri destekleme kararı aldı. Sun’a göre, Opera kullanıcıları çok yakında TRON blockchain üerindeki merkezsiz uygulamaları kullanabilecekler.

Opera Yönetim Başkanı Krystian Kolondra düşüncelerini paylaştı:

TRON, merkezsiz uygulamalar konusunda oldukça popüler ve hızlı bir blockchain’dir. Tarayıcımızı TRON’a aömaktan son derece memnunuz. Opera kullanıcıları artık daha fazla blockchain ürünlerini platformumuz üzerinden ulaşarak, hedeflediğimiz Web 3’ü gerçekleştirmeyi hızlandırmayı amaçlıyoruz.

Göründüğü kadarıyla, Opera entegrasyonu TRON için oldukça önemli bir gelişme. Justin Sun geçtiğimiz günlerde büyük bir gelişme duyuracağını belirtmişti. Attığı twitte, yüzlerce milyon kullanıcısı olan bir teknoloji devinin TRON ile işbirliği yapacağını duyurmuştu.

Opera, 2018 Aralık ayından beri kripto cüzdanına sahip. Cüzdan ilk olarak ETH ve ERC-20 tokenlerini destekledi.

kaynak

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0