Home Altcoin Günün boğası – Tezos yüzde 20 arttı

Günün boğası – Tezos yüzde 20 arttı

Günün boğası – Tezos yüzde 20 arttı

0
“sportsbet”

Günün boğası XTZ oldu. Güne hızlı başlayan Tezos yüzde 20 arttı. Tezos’da ki bu yükseliş dalgası devam eder mi? Tezos 2 doları görür mü?


Güne hızlı başlayan Tezos yüzde 20 arttı

 

Kripto para piyasaları için her ne kadar boğa sezonu 2 Nisan’da başladı desek de, boğa ya çok önceden başlayan kripto paralar da mevcut. Bunların başlıcalarından biri de hiç şüphesiz Tezos. Zaten kripto para piyasalarını yakından takip eden okuyucularımız, Tezos’un CoinMarketCap basamaklarında nasıl hızla yükselerek 16. Basamağa kadar tırmandığını hatırlayacaktır.

Tezos yüzde 20 arttı

10 Mart 2019 günü itibariyle 0.41 dolar seviyesinden boğaya başlayan Tezos, 2 Nisan’da koşusuna vites arttırarak devam etti. İçinde bulunduğumuz gün ise vitesi beşe takan XTZ, güne %20’lik bir fiyat artışıyla başlayarak 1.59 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Tezos yüzde 20 arttı

An itibariyle 1.055 milyar dolarlık hacme ulaşan XTZ için teknik göstergelerde yükselişi destekliyor. MACD göstergesi pozitif yönde güçlü sinyaller vererek, Tezos boğalarının koşuya devam edeceğini bizlere bildiriyor. Öte yandan RSI’de 70 puanla aşırı alım bölgesinde yoluna devam ediyor.

Genel olarak bakacak olursak Tezos, Ethereum’a en iyi ve en işlevsel alternatif olarak yola çıktığı bu serüvende, Winklevoss İkizleri, Tim Draper ve Polychain Capital gibi üst düzey kripto yatırımcılarından aldığı destekle yoluna güçlü bir şekilde devam ediyor.

Hatırlatmak istediğimiz bir diğer nokta da Tezos’un bu performansı sergilerken hala Binance ve Coinbase gibi dev borsalarda listelenmemiş olmasıdır. Tezos buralarda listelenmeye başladığında değerini çok daha fazla arttırabilir.

İlgili haber: Yakın zamanda Coinbase’de listelenmesi beklenen 21 aday kripto para

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0