Home Altcoin Ripple boğa koşusu XRP’yi 0.50 dolara taşıyabilecek mi ?

Ripple boğa koşusu XRP’yi 0.50 dolara taşıyabilecek mi ?

Ripple boğa koşusu XRP’yi 0.50 dolara taşıyabilecek mi ?

0
“sportsbet”

XRP’yi 0.50 dolara taşıyabilecek ivmeyi yakalandı. En önemlisi de XRP artık Ripple çevresinde yaşanan olumlu gelişmelere pasif kalmıyor ve olumlu tepki veriyor. Ripple’ın bu aralar yapacağı bir açılım, XRP’yi kolaylıkla 50 cent seviyesine ulaştırabilir.  


XRP’yi 0.50 dolara taşıyabilecek ivmeyi yakaladı

Ripple dün yakaladığı ivmeyi bugün de devam ettiriyor. XRP yazının kaleme alındığı saatlerde 0,436 dolardan işlem görüyor. Son iki gün içerisinde XRP fiyatlarında %36’nın üzerinde bir artış söz konusu. Ayrıca XRP’nin toplam piyasa değerinde 2 gün içerisinde 4 milyar dolardan fazla bir artış yaşandı.

Ripple’ın XRP’sinin yakaladığı bu ivme, XRP’yi 0,50 dolara taşıyabilecek mi?

İki gün içerisinde Ripple çevresinde yaşanan olumlu gelişmeler XRP’de %36’lık bir değerlenmeye yol açtı. Bu gelişmeler Börse Stuttgart’ın XRP’yi listelemesi ve Coinbase’in XRP’yi New Yorker’lara taşıması oldu. Mevcut fiyattan kazılacak %20’lik bir değerlenme bu sefer XRP’yi 50 cent’in üzerine taşıyacaktır. XRP artık bu tür olumlu haberlere pasif kalmıyor.

Aşağıdaki grafikte XRP’nin günlük ortalama fiyatları verilmektedir.

Teknik değerlere bakacak olursak, HMA (9) 0.39267 değerini gösteriyor ve alım sinyali veriyor. Ichimoku Bulutu (9, 26, 5, 26) 0.36408’dadır ve alım/satım bölgesinin arasında bulunmaktadır.  RSI değeri ise 70’in üzerinde ve 78.73 değerini almaktadır. Yani RSI’ya göre XRP aşırı alım bölgesindedir ve satış baskısı yaşamaktadır. MACD verileri ise olumlu sinyaller vermektedir.

Bu değerlere göre XRP’nin karşılaşacağı bir sonraki direnç seviyesi sırasıyla 0.45; 0.47 ve 0.50 dolar seviyeleri.

Destek seviyeleri sırasıyla 0.24; 0.41 ve 0.39 dolar.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Ripple, Ethereum ve Bitcoin’in 2019 yılı performansı

Bitcoin yatırımcılarının psikolojik motivasyonları, FOMO

Ripple’dan sonra Stellar’da mı sıra? XRP ve XLM arasındaki korelasyon

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0