Home Kriptopara Haber Erik Voorhees: Kripto paralar Dünyayı ele geçiriyor

Erik Voorhees: Kripto paralar Dünyayı ele geçiriyor

Erik Voorhees: Kripto paralar Dünyayı ele geçiriyor

0
“sportsbet”

Kripto paralar dünyayı ele geçiriyor. ShapeShift’in kurucusu Erik Voorhees’a göre kripto paralar global ekonomide ağırlıklarını giderek arttırıyor.


ShapeShift’in kurucusu: Kripto paralar Dünyayı ele geçiriyor

 

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Bitcoin’in nereye gittiğini tartışmak için dün Bloomberg kameralarının önündeydi. Voorhees’ın bakış açısına göre kriptolar dünyayı ele geçiriyor.

Kripto paralar Dünyayı

 

 

Röportajı izlemek için tıklayınız.

Erik Voorhees:

Kripto para dünyasında baloncuklar olmak zorunda. Bunun sebebi kripto paraların dünyayı ele geçiriyor olmasıdır ve bunu ayda %5 ilerleme ile yapamayacakır. Öyle olsaydı 0 dolardan başlayıp her ay %5 büyüme ile trilyonlarca dolarlık global ekonomiyi ele geçirmek imkansız olurdu.

Dünya üzerinde kripto para kullanımının hala çok yaygın olmadığını görüyoruz. Ancak beklediğimiz şey de bu aslında. Bu benimsemenin ilk aşamasıdır. İnsanlar önce başkalarında görmek ister. Venezuela ve Filipinler gibi ekonomik sıkıntı çeken ülkelere baktığımızda, onların BTC’yi sınır ötesi para transferlerinde oldukça sık kullandıklarını görüyoruz. Bu bir bakıma da BTC kullanımını tüm dünyaya gösteren büyük bir örnek.

Şahsen ben kripto paraların büyük bir çadır olmasını ve tüm dünyanın bu çadırın altına girmesini istiyorum. Bu bağlamda da kripto paraların gelişmesine ve kullanımına katkı sağlayan herkese saygı duyuyorum. Kriptolar farklı yönlerde geliştikçe daha güçlü ve esnek hale gelecektir.”  

İlginizi çekebilecek diğer haberler:

SEC, Bitwise Bitcoin ETF kararını tekrar erteledi

Ripple fiyatı artarken XRP short işlemleri de artıyor

 

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0