Home Bitcoin Bitcoin Haber Tom Lee: Bitcoin baharı başladı – Yeni zirve 12 veya 18 ay içinde görülür

Tom Lee: Bitcoin baharı başladı – Yeni zirve 12 veya 18 ay içinde görülür

Tom Lee: Bitcoin baharı başladı – Yeni zirve 12 veya 18 ay içinde görülür

0
“sportsbet”

Fundstrat Kurucu Ortağı Thomas Lee, 12-18 ay içinde Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor. CityAM için yazılmış bir yazıda Lee, “Bitcoin baharı başladı” diyor. 

Beklenen Bitcoin baharı başladı

Lee, şu anda kripto uzayında olan teknik rakamlar dışında bir dizi olumlu şey listeliyor: ‘ICO finansmanı etkin bir şekilde sıfıra indi, bu nedenle ‘hemen zengin olun aldatmaları ‘büyük ölçüde ortadan kalktı.

2020’de, bir sonraki Bitcoin halving gerçekleşecek ve bu da Bitcoin ödüllerini çıkarılan blok başına 12.5 Bitcoin’den 6.25 Bitcoin’e yarılayacak.

Yeni tahmin: 2020 Bitcoin halving sonrası BTC 55.000 dolar

Bu, piyasaya sürülen günlük Bitcoin tedarikinin 9 milyon Dolar’dan 4.5 milyon Dolar’a düşmesine neden olacak. Bu düşüş yakında gerçekleşecek.

Lee, Bitcoin’in 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde hareket ettiği gerçeği de aşırı derecede yükseliş olduğuna işaret ediyor. “25 yıldır piyasaları takip ettim, bu yüzden bu basit kurallar her hisse senedi, varlık, bono, vb. İçin işe yarıyor. Bir enstrüman 200 günün üzerinde olduğunda,“ pozitif eğilim ”olarak kabul edilir.

Bitcoin, 1 Nisan 2019’da 200 günlüğün üzerine yükseldi ve Mart 2018’den (13 ay) bu yana ilk olumlu kapanış oldu.

Bir yıla yeni baharlara yelken açılabilir

“Sonuç olarak, kripto kışın bittiğine dair kanıt güçlüdür” diyen Lee, “kitlesel şüpheci tavıra rağmen Bitcoin baharı başladı” dedi. ‘Bu fiyat hareketi ne anlama geliyor? sorusuna gelince, fiyatların dibi gördüğünü düşünüyoruz ve önümüzdeki 12-18 ay içinde Bitcoin ve diğer faydalı tokenler için yeni seviyeler görebiliriz.’

Tom Lee: Kripto kışı bitti, önümüzde Bitcoin yeni zirveleri var

Lee Bitcoin yatırımcılarına ellerindeki Bitcoin’i tutmalarını öneriyor.  Bu haftanın başlarında bu rallide HOLD Bitcoin’i önermişti. Lee, yılın en iyi 10 günü boyunca Bitcoin’de değilseniz, BTC yatırımınızın yıllık % 25 oranında kaybettiğinizi savunuyor.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0