Home Altcoin Mayıs ayı Tron teknik analizi – TRX 0.03 dolara doğru güçlü bir atak yapabilir

Mayıs ayı Tron teknik analizi – TRX 0.03 dolara doğru güçlü bir atak yapabilir

Mayıs ayı Tron teknik analizi – TRX 0.03 dolara doğru güçlü bir atak yapabilir

0
“sportsbet”

Mayıs ayı Tron teknik analizi. TRX 0.03 dolara doğru güçlü bir atak yapabilir. Tron’da neler oluyor? Teknik göstergeler Tron için ne öngörüyor?


Mayıs ayı Tron teknik analizi – TRX harekete geçiyor

 

Şu sıralar çoğu kripto para gibi Tron TRX’de, Bitcoin’in ezici üstünlüğü yüzünden üzerindeki baskıdan kurtulup bir türlü kayda değer bir kırılma yaşayamıyor. Ancak analistler yakın bir gelecekte TRX’in pozitif bir ivme kazanıp yukarı yönlü hareketlere başlayacağını düşünüyor.

Son 2 haftadır ciddi bir kayıp yaşamayan TRX, ne yazık ki bir türlü 0.25 dolarda oluşmuş güçlü direnci yukarı yönlü kırmış değil. Ancak TRX’in mevcut fiyatını muhafaza etmesi, içinde bulunduğumuz piyasada iyi bir şey olarak yorumlanıyor.

Mayıs ayı Tron teknik analizi

Günlük grafik yorumlaması, TRX desteğindeki 200 DMA’nın oldukça sağlam olduğunu gösteriyor. Fiyat tablosunun en alt satırında belirgin bir üçgen var ve her türlü değişime karşı dayanıklı görünüyor.

Kripto para analizlerinde, bir kripto para eğer 200 DMA’nın konumunu koruyorsa, büyük ihtimalle yükselen bir pazar trendine girecek demektir.

Mayıs ayı Tron teknik analizi

Sonuç olarak TRX’de haftalık işlem momenti, olumlu işaretler ortaya koyuyor. TRX BTC şeması, TRX’in artık yükselen trend birikimine ulaştığını gösteriyor. Piyasalar büyük bir düzeltme yaşamaz ise TRX, bir sonraki yükseliş dalgasında Bitcoin’in en yakın takipçilerinden biri olacak gibi duruyor.

İlgili haber: Tron, Liverpool futbol kulübü ile ortak oldu.

İlgili haber: Dünya genelinde 550,000 otelde TRX ödemesi artık geçerli

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0