Anasayfa Kripto para Haber Justin Sun: Büyük bir teknoloji devi yakında Tron’a katılacak
koinmedya_brave

Justin Sun: Büyük bir teknoloji devi yakında Tron’a katılacak

Justin Sun: Büyük bir teknoloji devi yakında Tron’a katılacak
0

Hangi teknoloji devi yakında Tron’a katılacak? Tron’un kurucusu Justin Sun, 2019 Consensus etkinliğinde yeni bir ortaklık duyurusu yapacağını ve yeni bir teknoloji devinin bu çeyrekte TRON kullanmaya başlayacağını açıkladı.

Hangi teknoloji devi yakında Tron’a katılacak?

Tron kurucusu Justin Sun Pazartesi günü Twitter üzerinden, 2018’de satın aldığı uçtan uca dosya paylaşım protokolü olan BitTorrent’in, 2019’un ikinci çeyreğinde başlayacağını duyurdu.

Ayrıca Sun, aynı zaman diliminde büyük bir teknoloji devinin Tron’a katılacağını açıkladı. Ancak hangi teknoloji devi yakında Tron’a katılacak, henüz belli değil.

Sun yeni ortaklığı şöyle duyurdu:

“ Aynı zamanda 2. çeyrekte, yüz milyonlarca kullanıcıya sahip başka bir teknoloji devinin de Tron ekosistemine katılacağını duyurmak istiyorum. Bilin bakalım kim? Kim olduğu, yakında Consensus 2019’da açıklanacak.”

Pazartesi günü başlayacak olan New York’taki 2019 Consensus etkinliğinde daha fazla ayrıntının açıklanması bekleniyor. (bknz : Mayıs ayındaki Consensus 2019 etkinliği kripto para piyasasında pump yaptırır mı?)

BitTorrent’in yakında, Tron platformu üzerinde başlatılacağının duyurulmasının ardından, BTT token % 13 artışla günün en iyi performans gösteren altcoinlerinden biri oldu. Tron da bugün % 3’lük bir artış ile piyasadaki yükseliş trendine ayak uyduruyor.

teknoloji-devi-yakinda-trona-katilacak

Tron kurucusu Justin Sun, kripto para fiyatları üzerinde etkili mi?

Cuma günü TNW2019 sırasında, Sun’a, kripto para fiyatları hakkında spekülasyon yapmak ve Liverpool FC örneğinde olduğu gibi gerçek dışı ortaklıklar duyurmak ile suçlandığı konusunda ne düşündüğü soruldu.

Sun bu soruya şöyle cevap verdi:

“Kesinlikle topluluk ve kripto para fiyatları üzerinde büyük etkiye sahip olduğumun farkındayım. Binance geçen gün hack saldırısına uğradığında, Bitcoin fiyatı 5900 $ ‘dan 5700 $’ a düştü. Binance’e destek olmak için USDT cinsinden 40 milyon dolar (Binance’ten çalınan miktar kadar) USD gönderebileceğimi söyledim ve BTC’nin fiyatı hemen yükseldi. “

(ilgili haber: Binance CEO’su CZ Justin Sun’ın yardım teklifini nasıl karşıladı?)

Gerçekten de Sun, zaman zaman bu tür açıklamalarla piyasayı etkilemeye çalışıyor. Birkaç gün önce yine böyle bir açıklama yapmıştı. On yıl önce olduğu gibi, bugün de Bitcoin satın almak için en uygun zaman olduğunu söyleyerek ralliye katkı sağlamıştı.

bknz: Novogratz: Bitcoin tamamdır – Global ödemeler ve web 3.0 savaşları başladı

Bitcoin 7500 doları gördü – Kripto piyasalarında neler oluyor?

Çok uluslu bankanın 2021 yılı Bitcoin fiyat tahmini: 20.000 dolar

Kaynak: chepicap

 

koinmedya_brave
Etiketler:
X