Home Ethereum Büyük potansiyel barındıran Ethereum 200 dolar sınırında

Büyük potansiyel barındıran Ethereum 200 dolar sınırında

Büyük potansiyel barındıran Ethereum 200 dolar sınırında

0
“sportsbet”

Büyük potansiyel barındıran Ethereum 200 dolar sınırında bulunuyor. Gün içinde en yüksek 199 doları gören ETH’nin hedefi neresi?


Büyük Potansiyel Barındıran Ethereum

Ethereum 24 saat içinde %12.56 yükseliş gerçekleştirdi. Düne kadar son 90 gün içerisinde yakaladığı en yüksek değer 185 dolarken bugün tam olarak 199.42 doları görerek 2019 yılı zirvesini yakaladı.

Büyük potansiyel barındıran Ethereum diyoruz çünkü sıralamada en büyük 2.kripto para olmasına rağmen şu ana kadar bir atılım gerçekleştiremedi. Bitcoin daha 1 hafta öncesine kadar 5670 dolardan işlem görüyordu. Yazı yayına hazırlanırken değeri 6928 dolara yükselmişti bile.

Bitcoin tüm yükseliş pastasını kendi yiyor, şimdilik. Sektöre dışarıdan gelen ilave sermaye ve altcoinlerden ödünç aldığı meblağlar ile 2019 zirvesine ulaştı bile. Bitcoin hakimiyeti son 16 ayın zirvesine yani %58.2’ye kadar yükseldi. Peki bu ne demek? Bu durum tam olarak pahalı Bitcoin – ucuz altcoin denkleminde ilerlediğimizi gösteriyor. Bu durum uzun vadede aynen devam edemez, hatta kısa vadede bile sürdürülebilir değil.

Bitcoin sakinleşip sermayeyi altcoinlere aktarmaya başladığında 2019 yılının ikinci altcoin sezonu da tetiklenmiş olacak. İşte bu akıştan en çok pay kazanacak projelerin başında da Cardano ve Ethereum geliyor.

Cardano bugün USD bazında %25 yükselerek rüşdünü ispatladı. Ethereum cenahındaki yükseliş ise bunun yarısı kadardı: %12.56

Ethereum’da Beklenti Büyük

Yukarıdaki analizde net bir şekilde görebileceğiniz gibi Ethereum büyük bir sıçrama yapmaya hazırlanıyor. Bu analizde fiyatın 355 dolara kadar çıkabileceği öngörülüyor.

Ethereum grafiği Bitcoin’in yapmış olduğu fiyat hareketliliği ile bir paralellik arz ediyor olabilir mi? Bu sorunun cevabı için aşağıdaki 2 görseli ayrıntılı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer Ethereum Bitcoin’in izinden giderse bu analiz bize Ethereum’un (belki de Mayıs ayı içinde) 400 dolara yaklaşabileceğini söylüyor.

Keza 211 bin takipçili Crypto_Rand da bugün yaptığı paylaşımda Ethereum’a dikkat çekti:

“Etherem hareket etmeye başladı. Bitcoin’in izinden gidiyor. Orta ve küçük piyasa hacimli kripto paralar da çok büyük ihtimalle 2 ay içinde Ethereum’u takip edecek.”

Yalnızca 4 gün önce uyarısını yapmıştık: Ethereum almayanların pişman olacağı günler mi geliyor?

Ethereum hakkında daha fazlası için Tıklayın

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0