Home Bitcoin Peter Brandt: Bitcoin 3. parabolik yükselişine başlamak üzere

Peter Brandt: Bitcoin 3. parabolik yükselişine başlamak üzere

Peter Brandt: Bitcoin 3. parabolik yükselişine başlamak üzere

0
“sportsbet”

Bitcoin 3. parabolik yükselişine başlayabilir! Bitcoin’in 2018 yılında % 80 düşeceğini doğru tahmin eden ünlü analist Peter Brandt, CNBC’de yayınlanan Crypto Trader programında Ran NeuNer’ın konuğu oldu. Bitcoin’in fiyat hareketlerini yorumlayan tecrübeli analist, Bitcoin’in 3. parabolik yükselişe hazırlandığını iddia etti.

Bitcoin 3. parabolik yükselişine her an başlayabilir!

 Tecrübeli bir trader ve emtia sektöründe otuz yıllık deneyime sahip olan Peter Brandt, CNBC’de Ran NeuNer‘ın Crypto Trader programına katıldı.

Bitcoin’de yükseliş beklediğini ifade eden Brandt, yılın başlarında Bitcoin’in dip seviyeleri bulduktan sonra olumlu bir performans sergilemeye başladığını söyledi ve Bitcoin’in bu performansını mükemmel bir başlangıç olarak nitelendirdi.

(bknz: Altcoinler için kapkara günler – Bitcoin hakimiyeti yüzde 60’a doğru gidiyor)

Brandt, Bitcoin’in mükemmel bir başlangıç yaptığını ve değerini 2’ye katladığını söyledi. Bitcoin’in yükselmeye daha ne kadar devam edeceğinin ve nasıl yükseleceğinin merak edildiğini ve asıl sorunun bu olduğunu ifade eden ünlü analist, bu sorulara açıklık getirmeye çalıştı.

Neden bu kadar iyimser olduğunu sorulduğunda ise ünlü analist, 2011 ve 2012 garafiklerine bakıldığında, 2013’ün en yüksek seviyesine giden net bir parabolik hareket olduğunu belirtti.

Bu hareketi logaritmik ölçekde parabolik bir yükseliş olarak nitelendiren Brandt, “Logaritmik ölçekde böyle bir parabolik hareket muhteşem bir şey. Bu, yalnızca on yılda bir olabilir” dedi.

Sözlerine, parabolik yükselişin bir diğer parabolik hareket başlamadan önce kırıldığını ekleyerek devam etti. Aynı piyasada iki parabolik hamlenin olduğunu ve daha önce böyle bir şeyin hiç gerçekleşmediğini söyledi.

Ayrıca Brandt, 2018’de piyasada yaşanan düzeltmenin ardından şu sıralar üçüncü parabolik hareketin gerçekleşme ihtimalinin olduğunu iddia etti.

Brandt, uzun vadeli grafiklere bakıldığında, Bitcoin’in on yıl içinde olağanüstü bir performans sergilediğini söyledi. Ve on yıllık bir zaman diliminde üç parabolik yükseliş olasılığının tarihte hiç duyulmamış bir şey olduğunu ya da daha doğrusu 1920’lerde Alman faiz oranlarından sonra böyle bir şeyin hiç olmadığını ifade etti.

Bitcoin 3. parabolik yükselişine başlamak üzere diyen Brandt, şimdilik, bunun büyük bir olasılık dahilinde olduğunu düşünüyor. (bknz: Bitcoin fiyat döngüleri arasındaki büyük benzerlik neye işaret ediyor?)

İlginizi çekecebilecek diğer haberler:

Analiz: Bitcoin 7200 dolara kadar yükselişini sürdürebilir

Bitcoin Binance hack haberi sonrası yeniden yükselişe geçti!

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0