Home Bitcoin BTC fiyatı artarken Bitcoin balinaları da harekete geçti!

BTC fiyatı artarken Bitcoin balinaları da harekete geçti!

BTC fiyatı artarken Bitcoin balinaları da harekete geçti!

0
“sportsbet”

BTC fiyatı artarken Bitcoin balinaları da boş durmuyor. Bu hafta yaşanan ralli ile Bitcoin cüzdanlarında büyük hareketlilikler yaşandı. Yazımızda bu konudan bahsedecek ve ilk 5 teki balinaları okuyucularımıza tanıtacağız.


BTC fiyatı artarken Bitcoin balinaları boş durmuyor!

Bu hafta yaşanan rallli Bitcoin fiyatını 6.000 doların üstüne çıkardı ve 2019 yılının yeni tepe noktası belirlenmiş oldu. Bu olumlu fiyat hareketinin balinalar üzerindeki etkisi de aynı oranda gerçekleşti, haftanın  BTC işlem miktarı 201 milyon dolar.

Bu haftaki bu işlemlerle Bitcoin bir kere daha saltanatını ilan etmiş oldu, ilk üç işlem Bitcoine ait. XRP dördüncü sırada ve EOS 5. sırada. Toplamda ise transfer edilen para 300 milyon dolar!

Bitcoinin bu haftaki balina hareketlerinin hakimi olması şaşıracak bir durum değil. Bitcoin çok önemli bir değer artışı yaşayarak % 45 kazanım gösterdi. Yazımızı hazırladığımız 10 Mayıs öğleden sonra BTC CoinmarketCap’de 6,316 dolardan işlem görüyor. Balinalar bu durumdan yararlanma fırsatını kaçırmadılar her zamanki gibi. BTC transfer sayısı oldukça fazla iken. EOS ve XRP de epeyce transfer gerçekleştirerek ilk beş arasına girdi. Aşağıda bu ilk 5 transferi bulacaksınız:

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0