Home İnceleme İco Sponsorlu Makale BTCFINANS.COM‘DA LİSTELENECEK KRİPTO PARAYI KULLANICILAR SEÇİYOR
koinmedya_brave

BTCFINANS.COM‘DA LİSTELENECEK KRİPTO PARAYI KULLANICILAR SEÇİYOR

BTCFINANS.COM‘DA LİSTELENECEK KRİPTO PARAYI KULLANICILAR SEÇİYOR
0
fairspin_koinmedya

Yaklaşık 5 ay önce “Türkiye ‘nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası” sloganıyla hizmet vermeye başlayan BTCFinans.com bir yeniliğe daha imza attı. BTCFinans.com ‘da listelenecek kripto paraları kullanıcılar belirliyor. Kullanıcıların verdikleri oylarla belirlenen kripto paraların, BTCFinans.com üzerinde alım satım yapılması mümkün hale geliyor.


Listelenen kripto para sayısını her geçen gün arttıran BTCFinans.com ‘da; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Stellar (XLM), Dogecoin (DOGE), Basic Attention Token (BAT) gibi kripto paraların dışında kendi ürettikleri Beex (BEEX) ve Amerikan Dolarına endeksli kripto para TrueUSD (TUSD) şu an alım ve satıma açık durumda…

Geçtiğimiz hafta yapılan ankette ilk iki sırayı paylaşan Hydro (HYDRO) ve Cardano (ADA) için altyapı çalışmalarına başlanıldı ve önümüzdeki haftalarda bu kripto paralarda BTCFinans.com ‘da listelenecekler.

Bugün itibariyle kullanıcıların seçimleri için hazırlanan anketin en büyük özelliği, seçeneklerin tamamının yurtdışındaki büyük borsalarda mevcut olan ama Türkiye ‘deki hiçbir kripto para borsasında olmayan, ERC20 altyapılı kripto paralardan oluşması. Ankette oy verilebilen kripto paralar; AppCoins (APPC), Chainlink (LINK), ETHLend (LEND), Everex (EVX), Mithril (MITH), SingularDTV  (SNGLS), VIBE (VIBE), Viberate (VIB), Waltonchain (WTC) ‘dir.

BTCFinans.com yetkilileri anketle kripto para ekleme sürecinin önümüzdeki 3 ay için devam edeceğini ve toplamda yirminin üzerinden yeni kripto para ekleyeceklerini iletti.

koinmedya_brave
0
0
0
X