Home Altcoin Karanlıkta tek başına – Tron fiyat analizi

Karanlıkta tek başına – Tron fiyat analizi

Karanlıkta tek başına – Tron fiyat analizi

0
“sportsbet”

Karanlıkta tek başına – Tron fiyat analizi. Kripto para piyasaları, Binance’de meydana gelen hack olayının ardından düşüşe geçti. Ancak Tron karanlıkta tek başına ilerleyişini sürdürüyor.


TRX karanlıkta ilerlemeye devam ediyor – Tron fiyat analizi

 

Dün gece dünyanın en popüler kripto para borsası olan Binance’de 7000 BTC çalındı haberinin ardından düşüşe geçen kripto para piyasaları, gün içinde de düşüş trendine devam etti. Bazıları müstesna. Tron TRX oluşan tüm bu olumsuz havaya rağmen karanlıkta tek başına ilerlemeye devam ediyor.

Tron fiyat analizi

Tron Ceo’su Justin Sun’ın, TRX’in haziran ayında Top 10’a geri döneceğini iddia etmesinin ardından yükselişe geçen Tron, Justin Sun’ın, zor saatler yaşayan Binance’ye, 7000 BTC yardımı yapmayı teklif etmesiyle beraber vites arttırarak, son 24 saatte %3.52 değer kazandı ve 0.025 dolar civarına kadar yükselmeyi başardı.

İlgili haber: Binance hacklendi – 7000 BTC çalındı

Tron için son 4 saatlik göreceli güç endeksine (RSI) baktığımızda, yükselişin daha da artabileceğinin sinyallerini alıyoruz.

Tron fiyat analizi

Aynı şekilde MACD göstergesi de TRX’de ki yükselişi teyit eden bir diğer gösterge olarak karşımıza çıkıyor.

TRX / USD paritesi orta vadede hala spekülatif görünse de, TRX fiyatının kısa vadede 0.026 dolar seviyelerine kadar çıkacağını ve yatırımcısına %4 oranında bir miktar daha kazanç sağlayacağını düşünüyoruz.

Sağlıcakla kalın.

İlginizi çekebilecek diğer haberler:

Binance gerçekten hacklendi mi? Komplo teorileri aksini iddia ediyor.

Tron, Liverpool futbol kulübü ile ortak oldu

Tron 2020 itibariyle ilk 5 kripto para arasına girebilir mi?

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0