Home Altcoin Litecoin fiyat tahmini: 110 doları bulabilir mi?

Litecoin fiyat tahmini: 110 doları bulabilir mi?

Litecoin fiyat tahmini: 110 doları bulabilir mi?

0
“sportsbet”

Sanmi Adeagbo’ya göre Litecoin fiyat tahmini 110 dolar yönünde. Litecoin 2019 yılında en çok değer kazanan kripto paralar arasında. Aralık ayında 22 dolar ile dip yapmıştı.


Litecoin fiyat tahmini: 110

2019 yılında en çok kazandıran kripto paralardan birisi de şüphesiz Litecoin oldu. Litecoin geçtiğimiz Aralık ayında 22 dolarla dip yapmıştı. Yazının kaleme alındığı saatlerde ise Litecoin yaklaşık 75 dolardan işlem görmektedir. Litecoin, Nisan ayında ise nerdeyse 100 dolara ulaşmıştı. Litecoin tekrardan moment topluyor ve 110 doları test edebilir.

Litecoin, kripto para piyasalarında 5’inci büyük kripto para ve toplam piyasa değeri ise 4,62 milyar dolar. Litecoin’in geçtiğimiz dönemde yaşanan Bitcoin hardfork’u sonrasında oluşmuştu ve Bitcoin fiyatları ile arasında güçlü bit korelasyon söz konusudur.

Önümüzdeki aylarda takvime konulan Litecoin halving işleminin ise Litecoin fiyatları üzerinde olumlu etki göstermesi beklenmektedir. Konu ile ilgili haberimizin başlığına, Litecoin yarılama (halving) LTC fiyatlarını arttırabilir, tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki grafikte 22 dolardan başlayan Litecoin yükseliş dalgasını görüyoruz. (iv)‘üncü dalga, 69 dolarda sona erdi ve fiyatlar 50 dolara geriledi.

(v)’inci dalga ise alt dalgalardan oluşmaktadır. Alt dalgalardan ① ve  ②’nin tamamlandığını görüyoruz. 87 doları aşan bir süreçte ③’üncü alt dalgaya (109 ve 115 doları arası) yönelim olabilir. 109 dolar seviyesinde ise güçlü bir direnç oluşuyor. (v)’inci dalganın sonunda ise Litecoin fiyatlarında bir düzetme ile fiyatlar 70-80 dolar bandına tekrardan gerileyebilir.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Ripple XRP yatırımı hala yüksek risk barındırmaya devam ediyor.

Bitcoin 6000’i test etti ve en çok Ethereum kazandırdı.

Ripple’ın geleceği nasıl olacak?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0