Home Kriptopara Haber Justin Sun TRX fiyatını speküle ediyor

Justin Sun TRX fiyatını speküle ediyor

Justin Sun TRX fiyatını speküle ediyor

0
“sportsbet”

TRON son zamanlarda yatırımcısını memnun ettiği söylenemez. Nisan’da 0,03 dolara yükseldikten sonra an itibariyle 0,024 dolar. Justin Sun TRX fiyatını arttırmak için twitleri birbiri peşine diziyor.


Justin Sun TRX fiyatını speküle mi ediyor?

Kripto kullanıcıları arasında tanınmış kripto para CEO’larından spekülatif tavırlar içinde olan ilk kim diye sorsanız, büyük oranda Justin Sun olacaktır. Sun, projesi TRX tokenini fiyatını arttırmak için her türlü platformu kullanıyor.

bkz: Justin Sun Tron şövalyesi mi yoksa bir dolandırıcı mı?

Bunlardan biri bugün gerçekleşti. Sun, Tron’un Haziran ayında tekrar ilk 10’da yer alacağını iddia eden bir twit attı. An itibariyle Tron 11. sırada ve toplam piyasa hacmi 1.6 milyar dolar. Geçtiğimiz günlerde Tron’u koltuğundan eden Cardano oldu. Cardano’dan bahsetmişken, söz konusu ankette ikinci isim Cardano’nun kurucusu Hoskinson olacaktır. Hoskinson’un da arada ADA tokeni fiyatını şillediğini görüyoruz. bkz:Charles Hoskinson Cardano’yu shilliyor mu?

Sun, kurmuş olduğu ortaklıkların çoğunu satın almayla gerçekleştiriyor. Sahip olduğu ekonomik güçle, merger (şirket birleşimi) yaparak ağını genişletmeyi düşünüyor. Yaptığı anlaşmalara bakınız, ne demek istediğimizi göreceksiniz.

Sun, bir taraftan Tron fiyatını speküle etmeye çalışırken diğer taraftan BitTorrent fiyatını arttırmaya çalışıyor. BTT token şu an 130 milyon dolar piyasa hacmiyle 50. sırada yer alıyor. Sun, 2019’un ikinci çeyreğinde BTT tokenin ilk 30’da yer alacağını umuyor.

Sun, gerek TRX gerekse BTT tokenin neden yükseleceği konusunda tek bir sebep göstermiyor. Piyasanın bu tarz hareketlere karnı tok..

İşte bu duruma tepki gösteren bazı Twitter kullanıcıları:

Hypel’arın kralı gene konuştu..

-Az laf çok iş!

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0