Home Altcoin Stellar ve Ripple fiyat analizi

Stellar ve Ripple fiyat analizi

Stellar ve Ripple fiyat analizi

0
“sportsbet”

Stellar ve Ripple fiyat analizi bu hafta ne gösteriyor? Kripto para piyasası lideri Bitcoin (BTC) bu hafta 2019 yılının yeni zirvelerini kaydederken, Ripple (XRP) ve Stellar (XLM) kötü bir fiyat performansı sergilerdi. Her iki kripto para da piyasada ilk 10’a giren dijital para birimidir.


Stellar ve Ripple fiyat analizi kötü bir performans kaydetti

XRP fiyat analizi

Ripple (XRP) bu hafta kötü bir performans sergiledi. Piyasanın lideri BTC bu hafta 2019’un yeni zirvelerini görürken, XRP geçtiğimiz haftanın kayıplarından çok azını geri kazanabildi.

0.295 dolar, XRP’nin fiyat hareketi için önemli bir seviyedir. Geçtiğimiz hafta Ripple’ın fiyatı bu seviyenin altına düşse de bu hafta yeniden üstüne çıktı.

Geçen haftanın düşüşü sırasında XRP 0.277 dolar seviyesinden alım baskısı gördü.

Salı günü yaşanan fiyat artışı sırasında yeniden söz konusu seviyenin üstüne çıkarken, o günden bu yana da destek seviyesi olarak yeniden test etti.

XRP aynı zamanda eski 0.313 dolar direnç seviyesini de yukarı yönlü test etmiş bulunuyor.

Ripple’ın 4 saatlik grafiği, fiyatının 0.295 dolar ile 0.313 dolar arasında işlem gördüğünü gösteriyor.

XRP’nin Bitcoin’in boğa fiyat artışını yakalayamaması durumunda daha uzun süreli konsolidasyon göreceğimiz ifade ediliyor.

Stellar fiyat analizi

Stellar (XLM) da Bitcoin’in bu hafta yeni zirveler görmesi karşısında benzer bir kötü fiyat performansı sergiledi. XRP de geçtiğimiz haftanın kayıplarından çok azını geri kazanabildi.

XLM geçen hafta 0.092 dolar seviyesinden alıcı baskısı gördü. Bu hem geçmiş destek hem de direnç seviyesiydi.

XLM fiyatı 0.10 dolar seviyesinden işlem gördü. Bu seviye borsa simsarları için psikolojik bir noktadır ve aynı zamanda eski destek seviyesidir.

Stellar fiyatı bu seviye civarından işlem görse de üstüne de çıkmayı başaramadı. Bu hafta boyunca söz konusu seviyenin üzerine çıkışta satış baskısı ile karşılaştı.

XLM için bugün mum Doji indikatörünü oluşturuyor ve fiyatın geleceği de belirsizliğini koruyor.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0