Anasayfa Altcoin Bitcoin Cash 310 dolar direncini kırabilir.

Bitcoin Cash 310 dolar direncini kırabilir.

Bitcoin Cash 310 dolar direncini kırabilir.
0
koinmedya_googlenews

Bitcoin Cash 310 dolarlık direnç seviyesini kırabilir. Ancak RSI değerleri aşırı alım bölgesine yaklaşıyor. Bu aşamada BCH’ın kaderini Bitcoin’in performansı belirleyecek.


Bitcoin Cash 310 dolar direnci

4’üncü büyük kripto para Bitcoin Cash (BCH)’de fiyat artışı devam ediyor. Yazının kaleme alındığı saatlerde Bitcoin Cash’de düne göre %7’nin üstünde bir değerlenme söz konusu ve 292,6 dolardan işlem görüyor. BCH’ın toplam piyasa değeri ise 5,197 milyar dolar.

30 Nisan tarihli Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH)’de fiyat artışı devam ediyor. başlıklı yazımızda Bitcoin Cash ve Litecoin’de fiyat artışlarının devam edeceğini duyurmuştuk. 30 Nisan tarihinde Bitcoin Cash 255 dolardan işlem görmekteydi. 3 gün içerisinde nerdeyse 40 dolarlık bir değerlenme söz konusu.

koinmedya_brave

255 dolarda BCH için güçlü bir destek seviyesi oluşmuş durumda. Bitcoin Cash’in sırasıyla 300 dolar ve 310 dolarlık direnç seviyesi ile karşılaşmasını bekliyoruz.

Teknik göstergelere bakacak olursak 4 saatlik MACD’ın pozitif sinyaller verdiğini ve eğilimin yükselen trend olduğunu görüyoruz. RSI değerleri ise 70 bandına yaklaşıyor ve aşırı alım bölgesine girmek üzere. Aşağıdaki grafikte 4 saatlik ortalama Bitcoin Cash fiyat grafiğini ve teknik göstergeleri görüyoruz.

Bitcoin Cash 310 Bitcoin Cash 310 dolar direncini kırabilir.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Barry Silbert: Kripto kışından tamamıyla çıktık.

Tether krizi: Biz değerli okuyucularımızı 5 ay önce uyarmıştık.

Kurumsal yatırımcılara kripto para anketi yapıldı

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

X