Anasayfa Kripto para Haber Jeffrey Sprecher: Bitcoin ayı piyasası Bakkt’ın yararına oldu

Jeffrey Sprecher: Bitcoin ayı piyasası Bakkt’ın yararına oldu

Jeffrey Sprecher: Bitcoin ayı piyasası Bakkt’ın yararına oldu
0
koinmedya_googlenews

Kripto kışı herkesin zarar vermemiş olabilir. Jeffrey Sprecher, ICE CEO’su, Bitcoin ayı piyasasının Bakkt’ın yararına olduğunu belirtti.


Bitcoin ayı piyasası Bakkt’ın yararına dokundu

Sprecher, yılın ilk ayı gelirlerini değerlendirirken süregelen Bitcoin ayı piyasasının Bakkt’ın faydasına dokunduğunu belirtti.

koinmedya_brave

Açılışı yılan hikayesine dönen vadeli işlemler platformu Bakkt, ilk olarak Aralık ayında açılması planlanıyordu. Sonra Ocak ayına tehir edildi ve Ocak ayında da bu kez herhangi bir tarih belirtmeksizin ertelendi. Ama platformun 2019 yılında açılması kesin gözüyle bakılıyor.

Sprecher, piyasanın şu anki görüntüsünden oldukça memnun. Bu durumu şöyle açıklıyor:

Kripto piyasasının kara kışta olması Bakkt borsasının yararına oldu. Çünkü, eğer boğa piyasasında olsaydık çok şey kaybedebilirdik.

Şüphesiz Sprecher duruma kendi çephesinden yaklaşıyor. Ama akıl yürütmesi son derece mantıklı. Fiyatlar yüksekken, yatırımcılar bile sadece fiyatlara odaklanıyor. Geçtiğimiz yıl trade yaptığımız shitcoinleri gözden geçiriniz. Ancak fiyatlar düştüğünde kalite ortaya çıkıyor.

KoinMedya olarak yayın hayatına Boğa koşusunun hemen öncesinde başlamıştık. Henüz takipçi kitlemiz olumamıştı. 2018 yılı yoğun ayı piyasası sadece piyasadaki kripto paraları, borsaları ve de yatırımcıları etkilemedi, aynı zamanda bizim gibi size gündemi bildirmeye çalışan siteleride etkiledi.

Ancak bizi olumlu etkiledi. Şahsen boğa piyasası durmaksızın devam etse belki bu satırları size yazıyor olamazdık. Çünkü yayın hayatımıza başladığımızda zaten belli bir mesafe kat etmiş siteler vardı. Boğa piyasası sürse diğer sitelerin içerisinden sıyrılamayabilirdik. Ayı piyasası Bakkt platformu gibi site olarak bizim de yararımıza oldu.

Bakkt plarformu önümüzdeki aylarda işlemlerini başlatabilir. Bunun gerçekleşmesi durumunda zaten yukarıya doğru olan piyasanın ivmesine hız kazandırır.

 

Etiketler:
X